Connect with Us

All posts tagged "udhetim"

Kuriozitete 14:42 - 31 Janar, 2020

“Theu zemrat” e 25,000 vajzave/ Miliarderi pendohet, heq dorë nga kërkimi për të dashur

Miliarderi japonez Yusaku Maezawa u bë edhe më i njohur pasi deklaroi se donte të dashur për të realizuar udhëtimin e tij në hënë në vitin...

Kuriozitete 14:30 - 17 Janar, 2020

Kërkonte të dashur për udhëtimin në Hënë/ Miliarderi merr 20 mijë kërkesa nga vajzat

Disa ditë më parë, miliarderi japonez Yusaku Maezaëa deklaroi se kërkonte një të dashur për ushëtimin e tij në Hënë në vitin 2023. Ai hapi një...

Teknologji 15:26 - 13 Janar, 2020

Miliarderi japonez kërkon të dashur/ Aventura e parë për një udhëtim në hënë

Miliarderi japonez Yusaku Maezawa, 44 vjeç kërkon një të dashur me të cilën do të bëjë udhëtimin e parë në hënë. Miliarderi ka një kërkesë për...

Showbizz 10:20 - 8 Nentor, 2019

“Udhëtim të mbarë ku***”/Kejvina Kthella përfundon në prokurori, ish shoqja e saj hakmerret publikisht

Disa kohë më parë, sherri mes tre vajzave të showbizzit shqiptar, Einxhel Shkira, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi, bëri bujë në mediat rozë. Modelet Oriola Marashi...

Teknologji 19:13 - 18 Tetor, 2019

Si asnjëherë më parë/ NASA zgjedh dy gra për të bërë udhëtimin e radhës në hapësirë

Christina Koch dhe Jessica Meir kanë lënë avionin e Stacionit Hapësinor Ndërkombëtar për të zëvendësuar një njësi të dështuar të kontrollit të energjisë. Ato qënruan përreth...

Showbizz 16:03 - 10 Tetor, 2019

“Po më ndal zemra”/ Këngëtarja nuk ndalet së udhëtuari në vende luksoze

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është një nga vajzat më aktive në rrjetet sociale. Bukuroshja nga Kosova është përfolur shpesh herë për jetën e saj personale dhe profesionale...

Showbizz 13:49 - 9 Tetor, 2019

Eni Koçi prezanton mamanë e saj/ Publikon fotot “për inat” të Gretës

Këngëtarja Eni Koçi së bashku me të fejuarin e saj Genc Prelvukaj kanë vizituar një nga vendet më të bukura, Gucinë. Dyshja ka ndarë me ndjekësit...

Showbizz 10:47 - 3 Tetor, 2019

Nuk e keni idenë se çfarë ju pret/ Era Istrefi dhe i dashuri i saj paralajmërojnë fansat

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi prej kohësh është në një lidhje dashurie me këngëtarin britanik Julian Perreta. Të dy së bashku kaluan pushimet e verës dhe tashmë...

Kryesore Show Biz 20:23 - 24 Qershor, 2019

Po ndahet nga bashkëshorti?/ Aktorja e famshme “kapet mat” gjatë pushimeve luksoze

Aktorja e njohur Gwyneth Paltrow ka zbuluar sekretin se ajo po jeton e ndarë nga bashkëshorti i saj. Por si duket gjërat po përmirësohen pasi së...

Kryesore Show Biz 15:28 - 21 Qershor, 2019

“Na jepni para të udhëtojmë”/ Çifti gjerman “kryqëzohet” nga fansat

Catalin Onc dhe Elena Engelhardt janë një çift i cili ka vendosur që të udhëtojë në gjithë botën me paratë e të tjerëve. Për këtë arsye...

Kryesore Show Biz 17:20 - 26 Maj, 2019

Udhëtimi i parë si familje/ Meghan dhe Harry zgjedhin vendin e rrezikshëm

Meghan Markle dhe Princ Harry  kanë një dashuri të veçantë për Afrikën. Ashtu siç kemi dëgjuar edhe më parë Princ Harry e viziton shpesh herë këtë...

udhetim dhurate
Life Style 14:43 - 28 Mars, 2019

Udhëtimi/ Dhurata perfekte për ditëlindjen e dikujt

Udhëtimi zgjat një jetë. Lulet thahen menjëherë. Bizhuteritë, pas mrekullimit të momenteve të para, bëhen të zakonshme. Për të mos përmendur, pastaj, objektet që, ndoshta, janë gjithashtu...

Life Style 15:25 - 12 Mars, 2019

Pushimet sipas Horoskopit/Ja ku duhet të udhëtoni këtë vit

Dashi: Bali, Indonezi Dashi është tepër ambicioz, i patrembur dhe me vetëbesim. Kjo do të thotë që mund të shkoni kudo në botë. Dhe këtë vit...

Life Style 16:10 - 6 Mars, 2019

Nëse fshini fotot në Instagram mund të fitoni 60 mijë $ plus 1 vit udhëtime falas

Linja ajrore “JetBlue” ka shpallur një sfidë të re për të gjithë të fiksuarit pas Instagramit. Sfida konsiston në fshirjen e të gjithë fotografive në rrjetin...

Kryesore Show Biz 11:10 - 1 Mars, 2019

“S’dua të bëj si divë!” Këngëtarja shqiptare udhëton me autobus dhe e thotë troç që s’ka turp fare

Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të drejtpërdrejta dhe më të sinqerta ndaj dhe Fifi nuk e ka problem të tregojë se udhëton me autobus...