Connect with Us

All posts tagged "unaze"

Showbizz 16:46 - 9 Shkurt, 2020

Nga propozimi romantik e deri tek dhuratat e shtrenjta/ Genta Ismajli zbulon detajet e lidhjes me biznesmenin turk

Ashtu siç e keni parë dhe dëgjuar, këngëtarja Genta Ismajli po përjeton periudhën më të bukur të dashurisë. Ajo prej kohësh është në një lidhje me...

Kryesore Show Biz 13:10 - 23 Korrik, 2019

“Ajo është shumë e veçantë për mua”/ Jo më unaza, ky është propozimi më “cool” që keni parë ndonjëherë

Një dentist 30-vjeçar nga Kalispell, Montana, Joel Booth nuk donte të ishte i “zakonshëm” me traditën e unazës gjatë propozimit dhe solli me vete një ‘armë’...

Kryesore Show Biz 17:07 - 27 Maj, 2019

Martohet me të dashurin 11 vite më të vogël/ Moderatorja e famshme tregon unazën me diamante

Moderatorja britanike Katie Price është përfolur shumë nga mediat për lidhjen e saj me Kris Boyson. Mediat e huaja shkruajnë se gjatë dasmës së mikeshës së...

Kryesore Show Biz 11:40 - 8 Prill, 2019

“Jam beqare dhe e lumtur”/Pas unazës me diamante Morena Taraku habit me deklaratën

Disa muaj më parë bukuroshja  Morena Taraku na befasoi të gjithëve pasi publikoi në Instagram një foto ku shfaqej me një unazë me diamant gjigand në...

Kryesore Show Biz 11:25 - 18 Mars, 2019

Morena Taraku merr një tjetër dhuratë marramendëse,pas unazës me diamant gjigand

Rreth një muaj më parë Morena Taraku na befasoi të gjithëve teksa publikoi në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqej me një unazë...

Kuriozitete 13:53 - 3 Dhjetor, 2018

Sepse një nuk ishte e mjaftueshme, kjo është fatlumja që mori propozimin me 6 unaza

Një vajzë fatlume ka marrë një propozim për martesë me plot 6 unaza dhe tashmë gjithë interneti po flet për të. Dennis, një model dhe praktikues...

Kryesore Show Biz 22:30 - 30 Nentor, 2018

I kërkoi mbrapsht unazën 2 mln $ pasi u ndanë, Paris Hilton flet për herë të parë për ish-të fejuarin

Paris Hilton u largua nga i fejuari i saj me kokën lart. Trashëgimtarja e njohur foli për ndarjen me aktorin Chris Zylka për herë të parë...

Kryesore Show Biz 15:40 - 17 Tetor, 2018

E shkatërruar nga vdekja e ish të dashurit, këngëtarja i kthen të fejuarit unazën 100 mijë dollarëshe

Ariana Grande dhe i fejuari i saj Pete Davidson kanë lajmëruar përfundimin e romancës mes të dyve.Mediat e huaja shkruajnë se pas ndarjes, Ariana, e cila...

Kryesore Show Biz 22:30 - 30 Prill, 2018

Habit Kylie Jenner/ Tregon unazën me diamantin gjigand

Një vit të lidhur së bashku Kylie dhe Travis nuk kanë zyrtarizuar asgjë me njëri tjetrin edhe pas lindjes së vogëlushes Stormi. Pas fotove me një...

Kuriozitete 23:10 - 26 Mars, 2018

Nëse keni këtë shenjë në syrin tuaj, keni probleme shëndetsore

Gjendja e syve tuaj tregon shumë rreth shëndetit tuaj. Në fakt, ata mund të zbulojnë shenjat se ju jeni duke vuajtur nga sëmundjet e zemrës. Nëse...

Kuriozitete 22:00 - 18 Mars, 2018

Trendi i fundit/ Në vend të unazës, piercing me diamant!

Trendi më i ri i Instagramit është këtu, dhe është më i dhimbshëm seç duket. Njerëzit tani në vend të një unaze diamanti po vendosin në...

Kryesore Show Biz 22:30 - 11 Janar, 2018

Fejohet me 23 vjeçarin këngëtarja e famshme

Prej kohësh është përfolur për lidhjen e saj me 23 vjeçarin Sam Asghari. Britney Spears mesa duket është shumë e lumtur me lidhjen e saj, dhe...

Kryesore Show Biz 22:50 - 23 Dhjetor, 2017

Rihanna fsheh unazën e diamantit përpara paparacëve

Rihanna është në qëndër të medias për shkak të lidhjes së saj me milionerin nga Dubai. Në fillim të dhjetorit u përfol se ajo mban në...

Kryesore Show Biz 11:05 - 18 Dhjetor, 2017

Në mes të Vjenës, këngëtarja shqiptare i thotë “PO” propozimit për martesë!

Një e nga një vajzat e showbizit shqiptar po i japin fund beqarisë. Pas Angela Martinit vetëm disa ditë më parë, ka qenë radha e Adelina...

Kryesore Show Biz 22:10 - 26 Nentor, 2017

Aktorja e famshme zbulon se në cilat raste vendos unazën e martesës

Margot Robbie nuk është një fanse e të mbajturit të unazës së martesës, të paktën jo gjatë fundjavës. Gjatë një interviste për Vogue Australia, aktorja tregon...