Connect with Us

All posts tagged "unikatil"

Showbizz 14:27 - 8 Dhjetor, 2019

E trishtë!/ Unikkatil humb njeriun e shtrenjtë

Reperi i njohur shqiptar Unikkatil, ka humbur nnjeriun e tij më të shtrenjtë, babain. Ai ka njoftuar publikun se babai i tij është ndarë nga jeta,...

Kryesore Show Biz 11:10 - 11 Gusht, 2019

“Nuk i marr leje askujt”/ Pas koncertit të Unikkatil, vazhdon ende sherri mes repereve

Pak ditë më parë, u tha se reperi shqiptar Unikkatil do të performonte në Gjilan por një tjetër koleg i tij Duda, është revoltuar dhe nëpërmjet...

Showbizz 13:53 - 8 Gusht, 2019

“Ti nuk e shkel atë vend”/ Reperët shqiptarë kërcënojnë njëri tjetrin, ja çfarë ndodhi

Pas koncertit në Mitrovicë, Unikkatili do të mbajë një tjetër koncert në Gjilan ditën e sotme, mirëpo duket se do të ketë pengesa. Reperi shqiptar Duda...

Kryesore Show Biz 10:10 - 17 Tetor, 2018

Unikkatil dhe Ledri Vula bëhen pjesë e filmit amerikan dedikuar shqiptarëve

Një produksion i ri amerikan me në qendër shqiptarët pritet të dalë shumë shpejt. Filmi me përmasa ndërkombëtare do të flasë për jetën e shqiptarëve në...

Kryesore Show Biz 17:15 - 19 Korrik, 2018

Sa shqipe po e presin?/ Super koncerti i Unikatil me 4 gusht në këtë qytet shqiptar

Reperi i njohur Unikkatili këtë vit shënoi rikthimin e tij në tregun muzikor me disa projekte. Duke qenë një personazh shumë i pëlqyer nga publiku, jo...

Kryesore Show Biz 23:20 - 4 Mars, 2018

Video/ Reperi i njohur dëgjon këngën e Unikatilit

Të gjithë e njihni “FUTURE”, por me siguri se keni parë duke dëgjuar këngën e këtij reperi shqiptar. Future është një nga reperët më të mirë...