Connect with Us

All posts tagged "urim"

Showbizz 11:53 - 25 Prill, 2020

Kejvina Kthella publikon foton nga fëmijëria/ Çfarë e bëri kaq të ndjeshme modelen

Modelja shqiptare Kejvina Kthella, si rrallë herë ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj ku shfaqet në krahët e mamasë saj. Me anë të këtij...

Showbizz 13:03 - 20 Prill, 2020

“Gëzuar 18-vjeçarja ime”/ Bes Kallaku uron Ijen në mënyrën më të veçantë

Aktori i humorit Bes Kallaku ka uruar në mënyrën më të veçantë Ijen e tij e cila ditën e sotme mbush plot 81 vjeç. Nëpërmjet një...

Showbizz 12:59 - 10 Prill, 2020

“Nuk ka pandemi që mund të na pengojë”/ Jul Deda uron bashkëshorten në mënyrën më romantike

Bashkëshortja e aktorit të njohur të humorit, Jul Deda ditën e sotme feston ditëlindjen dhe aktori e ka surprizuar me një urim shumë të vecantë. Me...

Showbizz 13:41 - 4 Prill, 2020

“Më bëre të rishoh veten, të di vlerat e mia”/ Adrola Dushi uron me fjalët prekëse mikeshën e saj

Modelja bukuroshe shqiptare Kristina Baki ditën e sotme festoon ditëlindjen dhe ka marrë një urim shumë të vecantë nga mikesha e saj më e ngushtë Adrola...

Showbizz 13:23 - 31 Mars, 2020

“Dashnia ime”/ Anjeza Shahini i bën dedikimin e bukur bashkëshortit të saj

Ditën e sotme bashkëshorti i këngëtares Anjeza Shahini ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka vendosur që t’i bëjë një urim shumë special. Nëpërmjet një postimi në rrjetet...

Showbizz 18:54 - 14 Mars, 2020

Me foton më të nxehtë/ Enca uron Ditën e Verës

14 Marsi është dita e verës dhe ndryshe nga cdo vit tjetër, sot qyteti ka qenë i boshatisur për shkak të përhapjes së Coronavirusit. Por ashtu...

Showbizz 16:03 - 8 Mars, 2020

Momente emocionuese në një foto/ Robert Berisha uron nënën e tij për 8 Mars

Këngëtari Robert Berisha ka zgjedhur të urojë nënën e tij në një mënyrë shumë të veçantë. Me anë të fotoje shumë domethënëse për të dy ai...

Showbizz 15:13 - 14 Shkurt, 2020

FOTOT-Arbana Osmani prezanton mamanë e saj/ I bën dedikimin e veçantë për ditëlindje

Për moderatoren Arbana Osmani sot është një ditë e veçantë, jo sepse është dita e të dashuruarve por personi më i dashur për të, nëna,  ka...

Showbizz 18:34 - 11 Shkurt, 2020

“Jam vajza më me fat”/ Keisi merr dhuratën luksoze për ditëlindje

Ditën e sotme ish bashkëshortja e Stresit, Keisi ka festuar ditëlindjen dhe familjarët e kanë mbushur plot dhurata surprizë për 24 vjetorin e saj. Nëpërmjet disa...

Showbizz 17:39 - 29 Janar, 2020

Pas Amit dhe mikesha e tij e ngushtë ka dy fjalë për t’i thënë / Elvana Gjata uron Ermalin në mënyrën më të veçantë

Pas suksesit që pati me filmin e parë “Dy gisht mjaltë” Ermal Mamaqi do të publikojë premierën e parë të filmit më të ri “I love...

Showbizz 13:11 - 24 Dhjetor, 2019

Si rrallë herë Jonida Maliqi publikon foton me barkun e rrumbullakosur/ Uron të birin në mënyrën më të veçantë

Për këngëtaren shumë të dashur shqiptare Jonida Maliqi, sot ësht ënjë ditë shumë e veçantë. Djali i saj Dan mbush 8 vjeç dhe Jonida ka vendosur...

Showbizz 12:41 - 7 Dhjetor, 2019

Mamaja e Stresit feston ditëlindjen/ Reperi i bën dedikimin e bukur: “Je unike…”

Stresi është një reperët dhe personazhet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Prej ditësh Stresi është gjendur pranë familjeve të prekura nga tërmeti duke i ndihmuar...

Showbizz 13:46 - 5 Dhjetor, 2019

Motra e madhe feston ditëlindjen/ Luana dhe Marina e urojnë me fjalë zemre

Sot është një ditë e veçantë për familjen Vjollca. Motra e madhe e Luanës dhe Marinës, Lira feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar urimi i përzemërt...

Showbizz 16:19 - 20 Nentor, 2019

Konkurrencë mes tyre?/ Amarda Toska ka dy fjalë për Bes Kallakun

Ditën e sotme, aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar filmin e tij të parë, Falco, për të cilin është folur shumë në mediat rozë. Të...

Showbizz 22:07 - 15 Nentor, 2019

“I vetmi njeri që kupton zemrën time”/ Grimieri shqiptar bën urimin e veçantë për mamanë e tij

Grimieri shqiptar që punon prej vitesh krah Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç ka ndarë me ndjekësit e tij rastin e papritur që i ka ndodhur ditën e...