Connect with Us

All posts tagged "ushtar"

Kuriozitete 13:05 - 6 Tetor, 2019

Rasti unik i ushtarit amerikan/ Pas 11 vitesh në ushtri, kthehet në femër dhe ja cila ishte arsyeja e tij

Rastet e meshkujve që duan të kthehen në femra po shtohen kohët e fundit. Më i “freskëti” është i një 38-vjeçari i cili pasi shërbeu për...

Kryesore Show Biz 21:53 - 13 Qershor, 2019

“Gjithmonë të kam dashur”/ Pas 75 vitesh, ish ushtari takon dashurinë e tij të parë në jetë

Ata nuk e dinin se pas 75 vitesh , në vitin 2019 do të takoheshin përsëri .24 vjeçari Kara Troy Robbins, pjesë e ushtrisë amerikanë në Francën...

Kryesore Show Biz 16:10 - 15 Tetor, 2018

Foto+18/“Mbreti” që shkon ushtar

Dan Bilzerian, milioneri që e rrethon veten me modele dhe që është quajtur “mbret” i Instagramit, u regjistrua për t’u bërë marins “SEAL” amerikan në vitin...