Connect with Us

All posts tagged "vajza"

Fashion 14:40 - 17 Shtator, 2019

10 vajzat VIP po e përdorin/ Zbuloni ngjyrën e flokëve që do të bëjë “namin” këtë sezon

Vera me temperaturat e nxehta dhe që na “shkatërroi” flokët, tashmë ka përfunduar dhe tashmë duhet që të rikthejmë shkëlqimin që ka humbur tek to. Mesa...

Kryesore Show Biz 11:10 - 16 Shtator, 2019

“Vajzat i japin gjithçkaje që bëjnë tjetër shije”/ Moderatorja shqiptare jep mesazhin domethënës

Sezoni i ri televiziv në këtë javë të dytë të shtatorit, nisi me ndryshime të mëdha e plot risi në ekran, ashtu si “Pop Culture”. Më...

Kryesore Show Biz 13:29 - 10 Shtator, 2019

“Ia vendosën portalet”/ Blendi Fevziu tregon historinë e vënies së emrit të vajzës

Gazetari i njohur Blendi Fevziu, i ftuar në emisionin e Rudinë ka rrëfyer për historinë e vënies së emrit të vajzës. Ai ka treguar se portalet...

Kryesore Show Biz 14:40 - 3 Shtator, 2019

Festa të çmendura dhe vajza seksi/ Modelja shqiptare pjesë e “ushtrisë” së Dan Bilzerian

Një nga meshkujt më të ndjekur dhe me një jetë të shfrenuar në Instagram është Dan Bilzerian , i cili shumë shpesh publikon foto nga pushimet...

Kryesore Show Biz 18:34 - 20 Gusht, 2019

Video/ Vajza e Ermal Fejzullahut këndon në baby showerin e mamasë së saj

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, ka organizuar mes mikeshash baby showerin e saj, pasi dyshja do të bëhen së shpejti prindër për të katërtën herë. Ajo...

Kryesore Show Biz 11:16 - 18 Gusht, 2019

Vajzat seksi shqiptare bëhen bashkë/ ‘Ndezin’ Instagramin me fotot e tyre

Vajzat e showbizzit shqiptar si Kejvina Kthella , Tayna dhe Vildane Zeneli  njihen si vajzat më seksi shqiptare dhe janë tepër aktive në rrjetet sociale ku...

Kryesore Show Biz 12:40 - 14 Gusht, 2019

“Une i bëj vetë rregullat”/ Bebe Rexha i bën thirrje vajzave të reja të mos bien pre e paragjykimeve

Shumë shpesh, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është përfolur për linjat e saj të kolme dhe së fundmi ka hapur sërish debat...

Kryesore Show Biz 16:22 - 11 Gusht, 2019

“Ti je thesari im”/ Fjolla Morina i bën dedikimin e veçantë vajzës së saj

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më të komentuara të shtypit rozë përsa i përket jetës private. Ajo është nënë e dy vajzave, Lediana dhe Alayah...

Kryesore Show Biz 12:40 - 17 Korrik, 2019

“Mos i thoni njeriu”/ Vajza seksi dhe alkool, këngëtarja shqiptare bën “namin” me këngën e re

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me Muharrem Ahmetin, Enca lajmëron fansat se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re. Nëpërmjet postimeve në...

Kryesore Show Biz 19:59 - 9 Korrik, 2019

“Pafundësisht e bekuar”/ Fotoja e fundit e Emina Çunmulaj do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen

Prej kohësh Emina Çunmulaj ka lënë çdo gjë në lidhje me karrierën e saj si modele për t’iu përkushtuar totalisht familjes së saj, Emina është një...

Kryesore Show Biz 18:07 - 4 Korrik, 2019

Profil-“Vajza me kordele të kuqe” feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç bën aktorja që rrëmbeu zemrat e shqiptarëve

Një nga aktoret më të talentuara dhe më të mrekullueshme të kinematografisë Anisa Markarian feston ditën e sotme 58-vjetorin e saj Ajo u lind në Tiranë...

Kryesore Show Biz 09:10 - 28 Qershor, 2019

“Kshu t’ju kapi gjithmonë vapa”/ Dy vajzat e showbizzit shqiptar “çmendin” rrjetin, pozojnë topless

Vajzat e showbizzit shqiptar Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani kanë menduar të “nxehin” rrjetin duke publikuar foto topless në Instagram. Të lakmuara nga tifozët e futbollit...

Kryesore Show Biz 14:11 - 25 Qershor, 2019

Foto-Vajzat e showbizzit shqiptar “nxehin” rrjetin/ Pozat e tyre me bikini i lënë të “habitur” ndjekësit

Temperaturat e larta e kanë “mbërthyer” vëndin tonë ditët e fundit dhe të gjithë i janë drejtuar plazhit për t’u freskuar dhe për të marrë rreze....

Kryesore Show Biz 15:14 - 23 Qershor, 2019

Ardit Gjebrea publikon videon me vajzën/ Zbulon talentin e saj të fshehtë

Moderatori Ardit Gjebrea është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar, ndaj dhe jeta e tij private komentohet shumë shpesh. Kohët e fundit Arditi...

Kryesore Show Biz 22:20 - 12 Qershor, 2019

“Thyen” zemrat e fansave/ Pas ndarjes çifti i njohur takohen përsëri, ka vetëm një arsye

Çifti i njohur i showbizit, Irina Shayk dhe Bradley Cooper, kanë thyer zemrat e qindra fansave me ndarjen e tyre. Të dy kanë pohuar se marrëdhënia...