Connect with Us

All posts tagged "vajzat"

Showbizz 21:29 - 19 Tetor, 2019

Blendi Fevziu e thotë troç: “Të ardhmen e vajzave të mia nuk e shoh në Shqipëri”

Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të njohur në Shqipëri. Ai ka rreth 23 vite në ekran dhe janë të pakta herët që e kemi...

Showbizz 17:16 - 29 Shtator, 2019

“Tym e flakë”/ Aurela Gaçe ndan momente të veçanta me të bijat

Aurela Gaçe është një nga artistet më të preferuara të shqiptarëve. Ajo njihet për energjinë dhe vokalin e mrekullueshëm. Përveç anës profesionale Aurela është e plotësuar...

Kryesore Show Biz 15:05 - 11 Shtator, 2019

“Nuk e ka idenë e firmave”/ Aurela Gaçe tregon se vajzat e saj veshin rrobat e njëra-tjetrës

Këngëtarja Aurela Gaçe ka dy vajza, Grace e Abigail. Dy të voglat e këngëtares janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën. Nëpërmjet dy fotove këngëtarja ka treguar...

Kryesore Show Biz 20:14 - 16 Qershor, 2019

Kush po e “djeg” Instagramin?/ Njihuni me vajzat seksi të ekranit që po “çmendin” meshkujt

Ato janë vajzat më të komentuara dhe më seksi të ekranit shqiptar. Në rrjetet sociale janë më të ndjekurat dhe më të pëlqyerat. Më poshtë po...

Life Style 11:06 - 7 Qershor, 2019

Vajzat më të “nxehta” të ekranit/ “Djegin” Instagramin me fotot hot

Këtë herë sezoni i verës ka nisur herët për vajzat e bukura të ekranit shqiptar. Të shumtë kanë qenë personazhet që kanë ndarë me ndjekësit e...

Femra 22:48 - 5 Janar, 2019

E thotë shkenca/ Vajzat  dalin me 5 djem në të njëjtën kohë kur janë beqare

Tashmë koha e princit të kaltër është harruar, vajzat sot dalin me shumë djem dhe shohin prespektiva të ndryshme para se të vendosin për partnerin e...

Femra 23:20 - 30 Dhjetor, 2018

Ju tregojmë arsyet pse vajzat e reja martohen me burra të moshuar

Arsyet pse na duken të çuditshme lidhjet me diferenca të mëdha moshe janë sepse partneri më i madh në moshë është më i predispozuar për tu...

Femra 23:20 - 31 Janar, 2018

Mos u shqetësoni nëse ju ndodh kjo gjë kur jeni me “ato”

Nëse e keni vënë re ndonjëherë se, ëndrrat tuaja duken të çuditshme gjatë periudhës së menstruacioneve, mos u shqetësoni nuk jeni të vetme. Për më tepër...

Femra 00:30 - 21 Janar, 2018

Shkenca e pranon: Marrja e kontraceptivëve oralë ju mbron edhe nga kanceri në vezore!

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pothuajse të gjitha vajzat që janë aktive seksualisht kanë përdorur në një moment të jetës së tyre kontraceptivët, të cilët...

Kryesore Show Biz 22:30 - 26 Nentor, 2017

Kush janë vajzat e Sylvester Stallones?

Sylvester Stallone jo vetëm që është një aktor i dekoruar me të gjitha çmimet e mundshme por mbi të gjitha është dhe babi i tre vajzave...

Fashion 22:20 - 17 Shtator, 2017

Mamaja i ktheu në yje modelingu/ Vogëlushet bëjnë 40$ në orë

Carly Ashton ka dy vajza të cilat ajo i ka shndërruar në yje  Instagrami. Avaya, tre vjç, u bë një hit i vërtetë sa Khloé Kardashian...

Kuriozitete 23:40 - 24 Gusht, 2017

Nuk do ta besoni ku do jenë vajzat e Obamës pas 10 vjetësh

Tani që afati përfundimtar i Presidentit Barak Obama ka ardhur, vajzat Malia dhe Sasha po bëjnë tituj të tyre. Le të shqyrtojmë se ku do të...

Kryesore Show Biz 22:20 - 19 Gusht, 2017

 Foto/ Nënat dhe bijat e famshme që duken si motra

Pyetja nëse i ngjan më shumë nënës apo babait e humb sensin tek këto zonjusha të reja pasi përgjigja është shumë e qartë. Këto vajza të...

Life Style 23:08 - 3 Gusht, 2017

Emri më i bukur në botë/Ka mbërritur dhe në vendin tonë

Ekziston një emër i vajzave që i tejkalon gjithë të tjerët në listën mbarëbotërore të emrave- dhe ndoshta nuk është ai emër që prisni ju. Duket...

Life Style 22:40 - 3 Gusht, 2017

K*rvë, po më merr të dashurin!/Sherr i paparë mes vajzave në rrugë

Kjo skenë e paparë vajzash ka gjeneruar komente të shumta në rrjet. Mësohet se konflikti ka nisur për një djalë, pasi të dyja vajzat shkonin me...