Connect with Us

All posts tagged "vajze"

Showbizz 12:50 - 8 Mars, 2020

Historia prekëse e vajzës me aftësi të kufizuar/ Kida realizon ëndrrën më të madhe të saj

Mbrëmjen e djeshme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u tregua një histori mjaft prekëse. Që në fëmijëri vajza me emrin Stela ishte diagnostikuar...

Showbizz 17:48 - 20 Dhjetor, 2019

“Vajza lindi 26 javëshe”/ Anjeza Shahini tregon për herë të parë problemet e shtatzënisë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Anjeza Shahini prej vitesh jeton me familjen e saj në Londër. Ajo është nënë e një vajze të cilën...

Showbizz 12:53 - 17 Dhjetor, 2019

“Më mbeti mendja tek ajo”/ Flori Mumajesi në kërkim të vajzës që pa tek sheshi

Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të mirë shqiptar. Këngët e tij janë padiskutim hite dhe shumë të pëlqyera nga publiku. Së fundi Flori ka...

Showbizz 17:57 - 16 Dhjetor, 2019

Baba për herë të parë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Mc Kreshës

Mbrëmjen e kaluar reperi Mc Kresha u martua me partneren e tij prej vitesh Erzinën. Pak orë më parë në rrjet qarkulloi një foto e siguruar...

Showbizz 11:40 - 11 Dhjetor, 2019

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë/ Zbulon emrin e fëmijës

Këngëtarja Dafina Duti tregoi për here të parë se ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja u shpreh e emocionuar se nga martesa e saj e dytë...

Life Style 16:28 - 22 Nentor, 2019

Nëna 27 vjeçare shokon ndjekësit/ Pozon me të brendshme seksi me vajzën e saj

Një nënë beqare ka tëhequr vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale pasi pozo me të brendshme seksi së bashku me vajzën e saj 5 vjeçare...

Showbizz 15:05 - 22 Nentor, 2019

“Vajzën e pashë para dy muajsh”/ Ndarja e bujshme me Loredanën, Mozzik reagon për herë të parë

Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë padyshim një nga lajmet më të komentuara së fundmi e që shokoi fansat e çiftit. Ndarja e tyre u...

Showbizz 13:40 - 18 Nentor, 2019

“Sigurohem nëse është e virgjër”/ Pas deklaratës shokuese, Pornhub i ofron “marrëveshjen e jetës” vajzës së këngëtarit

Pak javë më parë, deklarata e këngëtarit të njohur T.I. , që tha se e shoqëron çdo vit të bijën, Deyjah Harris, te gjinekologu për t’i...

Showbizz 12:53 - 17 Nentor, 2019

“Kameramanët përfitonin sepse…”/ Ekspozonte gjoksin në edicionin e lajmeve, Enki Braçaj tregon sekretet

Edicioni i lajmeve pak kohë më parë me vajzat shqiptare që ekspozonin gjoksin, bëri xhiron e rrjetit. Së fundmi një nga ish moderatoret e “Zjarr TV”,...

Kuriozitete 15:40 - 15 Nentor, 2019

16 fotot që tregojnë vështirësitë që çdo vajzë përballet në kohët moderne

Thonjtë tuaj, flokët kaçurrela ose të rregulluara,dhe takat e larta … Ndonjëherë të qenit vajzë është vërtet e vështirë. Dhe, megjithëse për burrat mund të duket...

Showbizz 11:53 - 10 Nentor, 2019

Vajzat që “çmendën” rrjetin/ Nga Demi Rose tek Candice, ja fotot më përvëluese të kësaj jave

Rrjetet sociale janë bërë tepër të domosdoshme kohët e fundit dhe të famshmit nuk ngurojnë që të jenë në qendër të vëmendjes së tyre. Kjo javë...

Showbizz 13:20 - 8 Nentor, 2019

“Çdo vit i kontrolloj vajzës cipën e virgjërisë”/ Qeshën me deklaratën tronditëse të reperit, moderatoret “masakrohen” nga komentuesit

Ditën e djeshme, reperi i njohur amerikan T.I, i ka tronditur të gjithë me deklaratën shokuese në episodin “Life Hacks” në podcast-in “Ladies Like Us”. Ai...

Showbizz 12:40 - 8 Nentor, 2019

VIDEO-“Përmbani veten”/ Sherri në mes të natës për një djalë, Alesia Bami ka dy fjalë për vajzat e showbizzit

Pak muaj më parë, sherri mes vajzave të showbizzit Kejvina Kthella, Oriola Marashi dhe Einxhell Shkira, bëri bujë në mediat rozë dhe u tha se ato...

Showbizz 12:20 - 8 Nentor, 2019

“Vajzë e papjekur që vendos njerëzit në rrezik”/ Filmoi veten me makinën 3 milion dollarëshe, Kylie masakrohet nga fansat

Pak ditë më parë, mamaja e Kylie Jenner, Kriss Jenner, festoi 64-vjetorin e saj të lindjes dhe në këtë ditë speciale, Kim i kishte përgatitur të...

Showbizz 11:01 - 8 Nentor, 2019

Vajza më seksi në showbizzin shqiptar/ Fotot “bombë” të ish banores së BB, Françeska Jaçe

Ish banorja e BB, Françeska Jaçe prej disa vitesh tashmë është bërë tepër aktive në rrjetet sociale duke bërë disa fotosesione tepër seksi. Françeska nuk nguron të...