Connect with Us

All posts tagged "vëlla"

Kuriozitete 13:33 - 15 Dhjetor, 2019

Fotot që po bëjnë xhiron në rrjet/ Motra bën gjestin prekës për të vëllain me Sindromën Down

Teksa çifti nisi të planifikonte ditën e dasmës, ata vendosën se cilat tradita dhe festime do të donin të realizonin në ditën e tyre më të...

Showbizz 13:37 - 12 Tetor, 2019

FOTO- Harrojeni Butrint Imerin/ Vëllai i këngëtarit qenka edhe më simpatik se ai

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri ka zgjedhur të ndajë rrallëherë pamje nga familja e tij. Ditën e sotme artisti i ka befasuar të gjithë duke publikuar...

Kryesore Show Biz 11:25 - 2 Shtator, 2019

“Momenti kur përcjell vëllain në aeroport dhe…”/ Ardit Gjebrea i prek të gjithë me këtë foto

Moderatori shqiptar i emisionit “E diela shqiptare”, Ardit Gjebrea shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e tij ku tregon dhe familjen e tij. Djali i...

Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Korrik, 2019

“Bëjini dhuratë një vëlla, jo qen e mace”/ Besi dhe Xhensila “kritikohen” për ditëlindjen e vajzës së tyre

Disa ditë më parë çifti shumë i komentuar i showbizzit shqiptar festoi ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, Ajkës e cila bëri bujë dhe vazhdon...

Kryesore Show Biz 12:10 - 13 Maj, 2019

I dënuar mbi 73 herë/ Vëllai i Loredanës “koka” e drogës në Zvicër

Familja Zefi në Zvicër është duke u njohur si një familje “problematike” përveç reperes Loredana Zefi e cila ka zhvatur një çift zviceran duke ia marr...

Kryesore Show Biz 10:40 - 22 Mars, 2019

“Krenare për ty vllai!” Elvana i publikon Ermalit videon me momentet më gazmore të filmit

Në ditën më të rëndësishme për mikun e saj të ngushtë, Ermal Mamaqin, Elvana Gjata ka bërë një urim mjaft të këndshëm. Këngëtarja ka marrëdhënie të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 26 Janar, 2019

I ofenduan vëllanë: Aktorja e famshme shqiptare del nga vetja dhe ofendon komentuesen

Për hir të së vërtetës rrjetet sociale gjithmonë e më shumë po iu japin hapësirë personave të ndryshëm që të hedhin vrer ndaj personazheve të njohur!...

Femra 11:29 - 20 Dhjetor, 2018

Në këtë vend, babai dhe vëllezërit dikur i puthnin vajzat e shtëpisë në buzë

E “drejta e puthjes” ishte një pjesë e një ligji të së  drejtës romake. “Ius osculi”, ishte ligji që detyronte  një grua  të puthte çdo ditë babain, burrin...

Kryesore Show Biz 12:10 - 23 Nentor, 2018

“M’u hapën sutjenat gjatë xhirimeve!” Këngëtarja shqiptare ka përjetuar sikletin më të madh në sy të të vëllait

Nëse për shumë prej nesh, festat janë një arsye më shumë për ta marrë ditën pushim dhe për të gëzuar, për shumë të tjerë është punë!...

Kryesore Show Biz 10:40 - 6 Nentor, 2018

“S’i gëzova kur ishin gjallë”, këngëtarja kujton të vëllain dhe të atin e ndjerë dhe shpërthen në lot

Këngëtarja Maya do të bëhet nënë për herë të parë dhe e ftuar në emisionin “Rudina” ditën e djeshme foli për pritjen e ëmbël. Këngëtarja e...

Kryesore Show Biz 10:25 - 29 Tetor, 2018

Roza Lati bën dedikimin më të çuditshëm për të vëllain: “Ka 1001 probleme mendore, por…”

Ky është një nga dedikimet e rralla të Roza Latit për vëllain e saj Eri dhe përmes tij moderatorja tregoi disa detaje që nuk i dinim...

Kryesore Show Biz 09:35 - 15 Tetor, 2018

Ju prezantojmë vëllanë e Alban Skënderaj, nuk do ta besoni ngjashmërinë mes tyre

Alban Skënderaj është një ndër personazhet më të njohur e më të pëlqyer të muzikës shqiptare. Njëkohësisht, është dhe ndër ata persona që  preferojnë që jetën...

Kryesore Show Biz 23:40 - 14 Mars, 2018

Një super yll si vëllai i Bebe Rexhës!

Nëse deri më sot mendonim se Bebe Rexha ishte më e bukura nga anëtarët e familjes sësaj, qenkemi gabuar. Vëllai i këngëtares shqiptare ka tiparet e...

Kryesore Show Biz 12:39 - 21 Shkurt, 2018

Kejvina ribashkohet me ‘vëllain’ / Ai ka qënë pjesë e Big Brother  

Modelja Kejvina Kthella është vënë në qendër të vëmendjes që prej shfaqjes së saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”. Fustani i saj provokues që...

Showbizz 11:00 - 14 Mars, 2017

Kujt po i fal kaq shumë dashuri Blac Chyna pas divorcit me vëllanë e Kim?

Blac Chyna  duket se po shijon këto ditë pushimi me vogëlushen e saj të vogël. Bukuroshja zeshkane e ka marrë veten më së miri nga ndarja...