Connect with Us

All posts tagged "vemendje"

Showbizz 12:36 - 27 Prill, 2020

Filmi që theu rekorde shikueshmërie/ Marina Vjollca dhe Visjan Ukcenaj tërheqin vëmendjen e vogëlushes Ova

“Yedinci Kogustaki Mucize” ose në shqip “Mrekullia në qelinë e 7”, është një prodhim turk i cili ka thyer rekorde shikueshmërie për temën që përmban. Aktorja...

Showbizz 15:52 - 18 Shkurt, 2020

Kejvina Kthella publikon foton seksi/ Komenti i reperit tërheq të gjithë vëmendjen

Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura dhe të komentuara të momentit. Me pozat e saj provokuese dhe shumë seksi tërheq vëmendjen e...

Kuriozitete 16:19 - 10 Dhjetor, 2019

FOTO-Njihuni me familjarët e personazheve të famshme që urrejnë të jenë në qendër të vëmendjes

Të paturit një person të famshëm në familje është gjithnjë një avantazh. Për të numëruar të gjithë fytyrat e njohura të ekranit dhe të afërmit e...

Life Style 20:12 - 9 Nentor, 2019

7 ndryshimet që tregojnë se me trupin tuaj po ndodh diçka/ Kushtojini patjetër vëmendje

Askush nuk dëshiron të jetë një tip i tillë i cili menjëherë do të shkonte në zyrën e mjekut vetëm sepse ka dhimbje koke të lehtë....

Showbizz 10:02 - 19 Tetor, 2019

Ish e dashura e 50 Cent di si të tërheqë vëmendjen/ Fotot më bombastike të Daphne Joy

E njohur si ish e dashura e reperit 50 Cent, Daphne Joy ka ditur gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e fansave. Modelja 28 vjeçare nuk nguron...

Showbizz 10:35 - 4 Tetor, 2019

FOTOT- Jo vetëm vëmendjen e tifozëve/ Gea Braha çmend mediat e huaja, ja çfarë shkruajnë për të

Ajo njihet si një ndër moderatoret sportive më seksi në ekranet shqiptare. Gea Braha, e cila tre ditë më parë ishte e pranishme në ndeshjen Tirana-Partizani, tërhoqi...

Kuriozitete 11:40 - 1 Shtator, 2019

“Nuk duhet të tërheqin vëmendje”/ Zbulohen rregullat e rrepta që duhet të zbatojnë dukeshat

Dukeshat e “Sussex” duket se kanë shumë rregulla të ashpra për të zbatuar dhe një prej tyre e ka zbuluar së fundmi ekspertja e rregullave të...

Kryesore Show Biz 13:53 - 26 Maj, 2019

Foto/ “Miss Bum Bum” kërkon të tërheqë vëmendjen e Messit, provokon me format bombastike

Ajo njihet si “Miss Bum Bum “, dhe këtë titull e fitoi 3 vite më parë në një konkurs në Brazil. Suzy Cortez njihet për format...

Kryesore Show Biz 10:40 - 9 Maj, 2019

“Ai po na vjedh vëmendjen”/Aktori i njohur flet “pa doreza” për fëmijën mbretëror

Lindja e fëmijës mbretëror nga Dukesha Meghan Markle dhe Princ Harry u njoftua mbrëmjen e djeshme  zyrtarisht në oborrin e “Buckingham Palace”. Por ylli i filmave...

Kryesore Show Biz 11:40 - 2 Prill, 2019

Video/Klaudia Pepa i tërheq vëmendjen të gjithëve, shfaqet vetëm me të brendshme në klip

Këngëtari i njohur shqiptar Getoar Selimi publikoi ditën e djeshme klipin e ri “Amante”. Protagonistja kryesore, Klaudia Pepa, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me prezencën e...

femijet diagnoza e fshehte
Kuriozitete 20:05 - 26 Mars, 2019

Mungesa e vëmendjes tek fëmijët/ Shenjat e diagnozës së fshehur për të cilën nuk flet askush

Mungesë e vëmendjes Një fëmijë që ka  vuajtur gjatë gjithë jetës nga mungesa e vëmendjes mund të shfaqë mungesë përqendrimi kur i flasin të tjerët. Kjo...

Kryesore Show Biz 12:25 - 25 Mars, 2019

Ndërron jetë këngëtari që urrente vëmendjen e publikut

Scott Walker, një nga kompozitorët dhe këngëtarët më inovativë të shekullit të 20-të, ndërron jetë në moshën 76-vjeçare. Lajmi u njoftua nga shtëpia e tij diskografike,...

Kryesore Show Biz 11:25 - 24 Mars, 2019

“Tifozët e admiruan!”/Moderatorja shqiptare tërheq vëmendjen e mediave turke

Veç fitores në përballjen Shqipëri-Turqi, mediave turke u tërhoqi vëmendjen edhe moderatorja Vilma Masha. Kjo e fundit postoi disa foto në Insta Story të artikujve të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 29 Janar, 2019

Lyrical Son na prezanton me vajzën e dytë, por vëmendjen e merr dedikimi për bashkëshorten!

Ata arritën që ta mbanin shtatzëninë larg vëmendjes së publikut dhe po ashtu ndodhi edhe me lindjen e fëmijës së tyre të dytë. Ndërsa reperi Festim...

Kryesore Show Biz 10:19 - 14 Janar, 2019

“Vdes për vëmendje”- Rita Lati flet për famën dhe komentet jo të mira mbi Rozën në rrjetet sociale

Rita Lati është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Çiltërsia dhe humori i saj i kanë kaluar dhe të bijës, Rozës. Në një...