Connect with Us

All posts tagged "vende ideale"

Kuriozitete 16:33 - 28 Dhjetor, 2018

48 orë në Tiranë/ Britanikët sugjerojnë vendet ideale

Prestigjiozja britanike “The Independent” së fundmi ka bërë një artikull promovues për Tiranën. Aty përshkruhen vendet më të mira ku duhet shkuar, në rast se vizitoni...

Life Style 18:45 - 18 Dhjetor, 2016

FOTOT/Ja cilat janë 8 vendet ideale për pushime

  Nëse keni vendosur që të kaloni disa ditë clodhëse me partnerin dhe ende nuk keni gjetur se ku, hidhini një sy më poshtë listës së...