Connect with Us

All posts tagged "venera lumani"

Showbizz 12:00 - 1 Dhjetor, 2019

“Nuk mund ta dëgjoj e të mos qaj”/ Venera Lumani përjeton emocione të forta nga kënga e Lindi Islamit

Misioni i “Këngës Magjike” këtë vit do të jetë Këndoj për të ndrëtuar pasi të gjithë të ardhurat e biletave do të shkojnë për të ndërtuar...

Kryesore Show Biz 20:56 - 21 Qershor, 2019

Festojnë 1-vjetorin në New York/ Këngëtari shqiptar habit të huajt

Çifti Venera dhe Lindi kanë vendosur që 1 vjetorin e fejesës së tyre ta festojnë në New York. Këngëtarja Venera Lumani ka publikuar në rrjetet sociale...

Kryesore Show Biz 17:47 - 1 Qershor, 2019

E ngatërron me partnerin e saj/ Këngëtarja puth moderatorin e njohur

Venera Lumani ka qenë e para që ka hapur sfilatën me fustane nusërie të Geraldina Sposa. E veshur me një fustan bojqiell, Venera na futi në...

Kryesore Show Biz 21:50 - 26 Maj, 2019

“Si i ke marrëdhëniet me vjehrrën?”/ Këngëtarja shqiptare e thotë publikisht

Venera Lumani dhe Lind Islami janë një ndër çiftet më të ëmbël dhe të dashur për publikun. Ata kanë vite të lidhur me njëri-tjetrin dhe të...

Kryesore Show Biz 23:30 - 12 Shkurt, 2018

Çifti i njohur feston plot “zjarr” 5 vjetorin e dashurisë/ ‘Dhurata më e bukur që më dha Zoti’

Ata tashmë kanë fituar zemrat e fansave dhe cilësohen si një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Sot është një ditë shumë e veçantë për...

Kryesore Show Biz 00:45 - 24 Dhjetor, 2017

5 të famshmet shqiptare më me stil të javës 

Të vishesh me stil nuk varet vetëm nga gjendja ekonomike. Shumë stilistë thonë se një person ka stilin e tij pavarësisht të ardhurave. Megjithatë, të jesh...

Kryesore Show Biz 21:15 - 18 Nentor, 2017

Pasardhës të çiftit Skënderaj?/ Ja çfarë thotë Venera Lumani

Çifti i showbizit shqiptar Venera Lumani dhe Lind Islami që në fillimet e tyre kanë ditur të tërheqin vëmendjen e publikut dhe të na injektojnë pëlqimin...