Connect with Us

All posts tagged "veprim"

Showbizz 12:29 - 19 Dhjetor, 2019

Me krah të gjakosur/ Fansi bën veprimin e çmendur për Kiara Titon

Moderatorja e njohur Kiara Tito është shprehur se është shokuar nga një veprim i një fansi të saj. Edhe pse ka vetëm pak kohë në ekran...

Showbizz 12:05 - 15 Nentor, 2019

“Mungesë respekti ndaj të varfërve”/ Veprim i papëlqyeshëm, familja Kardashian “masakrohet” nga fansat

Familja Kardashian është familja më e ndjekur në botë për shkak të reality show që ato po e publikojnë prej vitesh, “Keeping Up With The Kardashians”....

Showbizz 10:12 - 22 Tetor, 2019

VIDEO-“Pantallonat nuk më bëjnë më”/ Alec Baldwin bën veprimin e turpshëm në mes të emisionit

Aktori i njohur i shumë filmave të famshëm hollivudianë, Alec Baldwin, i ftuar së fundmi në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, ka befasuar publikun...

Kryesore Show Biz 10:57 - 3 Qershor, 2019

“Çmendi” rrjetin me veprimin që bëri/ Bjondes seksi i mbyllin Instagramin

Minuta e 25′ në finalen e Champions League ishte një nga surprizat më të veçanta ku një tifoze e quajtur, Kinsey Wolanski u fut në fushë gjysmë...

Kryesore Show Biz 13:40 - 12 Shkurt, 2019

Ky veprim i Alba Hoxhës flet shumë për marrëdhënien me Klaudia Pepën!

Pavarësisht divorcit, marrëdhënia mes Klaudia Pepës dhe Albi Nakos vazhdon të jetë miqësore. Dyshja komenton shpesh në postimet e njërit-tjetrit në rrjetet sociale, madje Klaudia tregoi...

Kryesore Show Biz 12:25 - 27 Dhjetor, 2018

“Je tmerr!” Big Bastën e acaron ky veprim i Vesa Lumës

Vesa Luma dhe Big Basta janë një prej çifteve më të njohur e të dashur shqiptarë. Mirëpo ata nuk janë çift vetëm në jetë, pasi bashkë...

Life Style 16:10 - 17 Dhjetor, 2018

Nëse e bëni këtë veprim, keni probleme psikologjike!

Bëhuni të sinqertë: me siguri keni miq të shumtë të cilët gjithmonë e postojnë aktivitetin e tyre të fitnesit në Facebook apo Instagram. Ndoshta ju vet...

Kryesore Show Biz 12:40 - 15 Dhjetor, 2018

Përfliten se janë të lidhur, veprimi i Florit ndaj Kejsit sapo shtoi dyshimet

Flori Mumajesi ka qenë shumë i komentuar së fundmi me fitoren në “Kënga Magjike”, por edhe për jetën private pasi po përflitet se kantautori është në...

Life Style 14:10 - 11 Dhjetor, 2018

Kujdes! Këtë veprim duhet ta bëni gjithmonë pas përdorimit të telefonit

Telefoni është kthyer në një mjet të pandashëm teknologjik në përditshmërinë tonë. Përmes tij ne kemi mundësi që të sigurojmë të dhëna të shumta që nga...

Kryesore Show Biz 10:25 - 30 Tetor, 2018

“Ishte banale”, veprimi i Rashelit acaron Robertin dhe ai braktis skenën

Performanca e Rashel Kolanecit dhe Seldit, ku shfaqej një princeshë mes kërcënimit të maskave, u komplimentua shumë nga Kledi Kadiu si dhe Valbona Selimllari. Dhe Rashel...

Life Style 20:00 - 13 Prill, 2015

Flokët e pajetë dhe të thatë? Ja si duhet të veproni

Shpesh, në qoftë se flokët janë të pajetë dhe të thatë, problemi është për shkak të kokës: gjëndrat dhjamore nuk prodhojnë yndyrë të mjaftueshme, dhe flokët...

Life Style 14:00 - 19 Mars, 2015

Ja cilët janë pasojat e vrapimit të tepruar

Vrapi është një fenomen i cili ka një ndikim pozitiv në shëndetin tonë por siç mund të theksojmë nëse ai ka arsye pozitive teprimi i tij...

Life Style 16:00 - 30 Janar, 2015

Ç’ është botoksi dhe si vepron?

Botoksi është proteinë natyrore, e cila me një teknologji speciale në formë ampulare, mund të injektohet në doza minimale në muskujt e fytyrës duke penguar formimin...