Connect with Us

All posts tagged "vertet"

Showbizz 10:40 - 15 Tetor, 2019

“Je mbushur me operacione plastike”/ Armina Mevlani tregon për herë të parë të vërtetën

Si një ndër blogeret më aktive në rrjetet sociale, Armina Mevlani ka rënë në sy gjithnjë për shkak të shijeve të veçanta që ka në veshje...

Kryesore Show Biz 12:25 - 25 Dhjetor, 2018

Nuk duroi dot më! Emina Cunmulaj tregon të vërtetën e hidhur të bashkëshortit miliarder

E keni vërë re në ekranet shqiptare?! Të gjithë i urojnë vetes, ose një mikeshe të marrë një burrë si ai i Emina Cunmulajt. Pra  që...

Showbizz 19:40 - 21 Nentor, 2015

Xhensila dhe Fatjoni, a janë ndarë vërtet?!

Xhensila dhe Fatjoni, çifti i njohur i “Big Brother” në intervista të ndryshme në media pohuan se tashmë lidhja e tyre ka përfunduar, por fotoja që...

Femra 20:00 - 24 Qershor, 2015

Këshillat që ndihmojnë vërtet femrat

  Kur të arrijnë një moshë më të shtyrë, femrat duhet të kenë më shumë kujdes në ushqimin për shkak të nevojave specifike të organizmit të...

Life Style 14:00 - 2 Prill, 2015

Çfarë ndodh në të vërtetë kur kërcisni gishtat

Kërcitja e gishtave, gjunjëve apo shpinës, me raste edhe qafës, për momentin mund t’ju bëjë të ndiheni mirë, por ka ndikim tepër negativ, sa i takon...

Showbizz 20:00 - 22 Shkurt, 2015

Emrat e vërtetë të yjeve

Nëse ka një gjë që nuk ka dalë ende nga moda në Hollywood është emri i artit. Edhe në ditët e sotme, ku mediat sociale kanë...

Showbizz 16:05 - 11 Prill, 2014

A u puthen vërtetë Lana del Rey dhe Jennifer Lawrence?

Një fotografi që po qarkullon në faqe të ndryshme në internet po komentohet shumë, jo pse fjala është për dy vajza që po puthen, por hutia...