Connect with Us

All posts tagged "verteta"

ushqime qe nuk i bejne mire femijeve
Life Style 10:20 - 23 Nentor, 2019

Mite apo të vërteta?/ Ja 3 këshillat më të çuditshme për shëndetin tuaj që duhet t’i provoni

Në shumë artikuj shëndetësorë jepen shpesh këshilla për të humbur peshë ose për të rritur energjinë tuaj. Por këto 3 këshilla te mëposhtme vërtetë funksionojnë, mirëpo...

Showbizz 10:43 - 5 Nentor, 2019

“Duhet të kujtojmë se cilat janë prioritetet e vërteta në jetë”/Dojna Mema “braktis” Top Albania Radio, moderatorja zbulon se çfarë ndodhi

Moderatorja shqiptare Dojna Mema është kthyer në një nga moderatoret më të ndjekura të ekranit shqiptar e cila moderon programin rinor ‘Pop Culture’ në ekranin e...

Kryesore Show Biz 11:25 - 18 Qershor, 2019

“Kthehu para”/ Zbulohet e vërteta e videos ku princi Harry “urdhëron” Meghan Markle

Gjatë parades “Trooping the Colour” në datë 8 qershor , video ku shfaqen Meghan dhe Princi Harry bëri xhiron e rrjeteve sociale. Aty shikohet Meghan Markle...

Life Style 12:25 - 27 Maj, 2019

Jo çdo gjë shkëlqen/15 të vërtetat e dhimbshme të realitetit ku ne po jetojmë

Shumë herë përmes ilustrimeve kemi parë se cila është e vërteta e dhimbshme e botës ku po jetojmë. Nga varfëria, telefonat që po na “pushtojnë”, e...

situata te sikletshme gjate marredhenieve sekuale
Life Style 22:15 - 26 Prill, 2019

Njihuni me 10 të vërtetat e pakëndshme për marrëdhëniet intime që ndoshta s’i dinit!

Tracy Clark-Flory, gazetare eksperte në shkrimin e artikujve erotikë është specializuar për artikuj të kësaj natyre, ndaj edhe vendosi që 10 të vërtetat e mëdha rreth...

shenja me oreks seksual
Life Style 14:53 - 8 Prill, 2019

A i besoni? Mitet dhe të vërtetat rreth marrëdhënieve intime

Miti: Të gjitha orgazmat përjetohen njësoj dhe duhet të jenë shpërthyese. E vërteta: Përjetimi i orgazmës nuk është gjithmonë i njejti. Individë të ndryshëm kanë mënyra të ndryshme...

Kryesore Show Biz 10:40 - 28 Tetor, 2018

“Harroj çdo ditëlindje të familjes, përfshirë edhe timen”: 20 të vërteta që nuk dini për Inis Gjonin

Inis Gjoni është një nga vajzat më të famshme të ekranit në vendin tonë, e cila ka lëvruar disa fusha të artit. Ajo ka filluar karrierën...

Life Style 10:37 - 7 Dhjetor, 2014

E vërteta e pakëndshme për pijet e gazuar

Besojmë se si deri tani keni dëgjuar që pijet e gazuara nuk janë shumë të mira për shëndetin. Fatkeqësisht, gjërat janë shumë më keq se që...