Connect with Us

All posts tagged "vertete"

Showbizz 12:24 - 25 Tetor, 2019

“Është bërë një çorap i vërtetë”/ Tekste muzike pa kuptim, revoltohet Elton Deda

Tekstet e muzikes së sotme, janë një problem i vërtetë për kantatuorët e vjetër të muzikës shqiptare. Për këtë fakt, ka folur edhe kantatutori Elton Deda...

Fashion 13:09 - 29 Shtator, 2019

Shik dhe yje të vërteta/ Modeli i flokëve që “tërboi” këngëtaret shqiptare dhe jo vetëm

Disa ditë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila njihet në të gjithë botën për talentin e saj, u shfaq me një pamje...

Kryesore Show Biz 12:40 - 24 Gusht, 2019

“Kam nevojë për një diskutim të vërtetë”/ Gruaja divorcohet nga burri sepse i plotësonte çdo kërkesë

Jo të gjithë kërkojnë një lidhje ku të ketë dashuri, respekt dhe të trajtoheni si një mbretëreshë. Një grua në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka kërkuar...

Kuriozitete 21:25 - 6 Gusht, 2019

Photoshop apo e vërtetë?/ 10 fotot që do t’ju lënë pa fjalë

Bota është e mbushur me mrekulli natyrore që ndonjëherë duken sikur nuk janë të vërteta. Më poshtë do të zbuloni 10 foto mahnitëse të cilat nuk...

Kryesore Show Biz 11:40 - 13 Korrik, 2019

“Më duket se kemi të reja”/ Elia Zaharia tregon të vërtetën e “shtatzanisë”

Së fundmi një event gala i organizuar nga pallati mbretëror shqiptar për promovimin e turizmit në vend, mblodhi të gjithë të famshmit shqiptarë. Mes tyre ishte...

Fashion 11:53 - 5 Korrik, 2019

Si të dukeni si një franceze e vërtetë? Zbuloni 3 ide fantastike

Me këto temperatura të nxehta e vetmja gjë që duam është të mos na “shqetësojnë” flokët dhe t’i kapim sa më lehtë. Këto 3 modele flokësh...

Kryesore Show Biz 11:53 - 9 Maj, 2019

“Unë bëj çfarë të dua”/Bebe Rexha tregon të vërtetën për operacionet plastike

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha ka treguar  kritikat për peshën dhe se si bën ushtrime vazhdimisht më shumë për shëndetin se për çdo gjë tjetër. Ajo...

Kryesore Show Biz 11:53 - 27 Prill, 2019

U zhdukën nga rrjetet sociale/Si është e vërteta e ndarjes së Fotinisë dhe Danjelit të BBA?

Në edicionin e fundit të Big Brother Albania, ku për herë të parë loja u zhvillua me çifte dhe jo me individë të vetëm, çifti Danjel...

Kuriozitete 12:40 - 25 Mars, 2019

Studimi/Alienët inteligjentë po na mbajnë me qëllim larg së vërtetës

Një grup shkencëtarësh u mblodhën këtë javë në Paris, për të diskutuar pse, pavarësisht dekadave të kërkimeve dhe probabilitetit të lartë që jeta ekziston përtej atmosferës...

Life Style 10:55 - 26 Janar, 2019

Kjo është e vërteta e frikshme që fshihet pas mishit të skuqur të pulës

Megjithëse është shumë i shijshëm dhe preferohet nga shumë persona, mishi i pulës mbart disa rreziqe të mëdha. Sipas një studimi, ushqimet që skuqen shumë, duke...

Kryesore Show Biz 13:53 - 23 Janar, 2019

I dinim çift perfekt, Loredana zbulon të vërtetën e lidhjes me Mozzik

Çifti më i komentuar i showbizit të cilët një muaj më parë u bënë prindër për herë të parë, Loredana dhe Mozzik, kanë dhënë një intervistë...

silva gunbardhi kenge
Kryesore Show Biz 13:53 - 21 Janar, 2019

Silva Gunbardhi zbulon të vërtetën: Ja si i arriti “Të ka lali shpirt” 444 milionë klikime

Kënga “Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit dhe Dafit numëron sot 444 milionë klikime në Youtube. Kur u publikua në fillim, u tha se këngëtarja...

Kryesore Show Biz 13:10 - 29 Dhjetor, 2018

Jonida Maliqit nuk ia paskemi ditur mbiemrin e vërtetë, por as moshën

Meqenëse të gjithë e njohim si Jonida Maliqi, këngëtarja nuk paska këtë mbiemër në pasaportë. Sot, Jonida ka postuar një foto nga pasaporta, në të cilën lexohet qartë mbiemri Maliqaj....

Fashion 20:26 - 21 Janar, 2017

Doni te jeni nje “Parissiene Girl”?

Vitet e fundit, femrat franceze jane konsideruar si imazhi I femrave chic, seksi, elegante madje edhe me te lumtura krahasuar me femra te kombesive te tjera....

Showbizz 10:11 - 30 Shtator, 2015

Ledri, një zotëri i vërtetë (Foto)

Reperi i njohur në skenën muzikore shqiptare, Ledri Vula, ka treguar vetën se di të jetë tamam një zotëri. Ai së fundi ka pozuar për koleksionin...