Connect with Us

All posts tagged "veshje"

Fashion 13:25 - 18 Shtator, 2019

Java e modës në Londër/ Zbuloni veshjet që do të bëjnë “namin” dhe trendet më të reja

Java e modës në Londër pritet me padurim nga fashionistat dhe blogeret në gjithë botën për të parë trendet më të reja të cilat vijnë nga...

Kryesore Show Biz 12:50 - 12 Shtator, 2019

Të gjitha marka të shtrenjta/ Meghan Markle publikon koleksionin e veshjeve për bamirësi

Vetëm pak orë para fillimit zyrtar të eventit të bamirësisë, një pjesë e veshjeve të Meghan Markle janë publikuar online. Meghan, do të paraqesë zyrtarisht koleksionin...

Kryesore Show Biz 16:03 - 11 Shtator, 2019

Fiton 2 milionë dollarë në pak sekonda/ Linja e re e Kim Kardashian po bën “namin” në botë

Linja e re e të brendshmeve të Kim Kardashian ka arritur të fitojë 2 milionë dollarë në pothuajse një minutë. Edhe pse u kritikua shumë për...

Kryesore Show Biz 14:40 - 29 Gusht, 2019

Veshje dhe makeup ndryshe/ 10 këngëtaret botërore që bënë ndryshimet drastike ndër vite

Me kalimin e viteve, të gjithë njerëzit dhe moda ndryshojnë dhe sidomos të famshmit që tashmë pothuajse i kemi harruar si dukeshin 5, 10, apo edhe...

Kryesore Show Biz 17:18 - 25 Gusht, 2019

Rita Ora nuk zhgënjen/ Tregon linjat perfekte në fustanin transparent

Rita Ora është një nga këngëtaret pop, e cila njihet për ndryshimet e saj të shpeshta në pamje dhe veshje. Edhe këtë herë këngëtarja nuk ka...

Fashion 19:34 - 21 Gusht, 2019

Foto/ 18 herët kur Dukesha e Cambridge është veshur si princeshat e Disneyt

Që prej kohës që është martuar me Princ William në vitin 2011, Kate Middleton ka veshur fustane të cilat e kanë bërë të duket atë si...

Kryesore Show Biz 15:28 - 11 Gusht, 2019

Stilisti shqiptar i njohur jashtë kufijve/ Këngëtarja e famshme e falënderon publikisht

Stilisti i njohur shqiptar Valdrin Sahitit është bërë i njohur dhe jashtë kufijve. Valdrin Sahiti ka bashkëpunuar me shumë yje të famshëm dhe shqiptarë. Këtë herë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 4 Gusht, 2019

Veshje luksoze dhe këpucë të panumërta/ Dollapi i këngëtares shqiptare do t’ju lërë pa fjalë

Edhe pse ajo ka i munguar skenës shqiptare për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare Gjyste Vulaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh...

Life Style 13:40 - 23 Korrik, 2019

Veshje të shtrenjta dhe familje të lumtura/ 10 fotot që tregojnë se rrjetet sociale janë gënjeshtër

Teknologjia dhe mediat sociale kanë “pushtuar” botën dhe të gjithë mundohen që përmes fotove të tregojnë se jeta e tyre po shkon për mrekulli. Vakte të...

Kryesore Show Biz 13:04 - 21 Korrik, 2019

“Aman mos e zgjo…”/ Pasi e kritikoi për veshjen, Ilda Bejleri ironizon sërish Mustafa Nanon

Disa muaj më parë debati mes moderatores Ilda Bejleri dhe analistit Mustafa Nano, ku ky i fundit e kritikonte për veshjen e saj dhe i kërkonte...

Kryesore Show Biz 21:01 - 5 Korrik, 2019

Dua Lipa nuk di të ndalet/ Këngëtarja e famshme vlerësohet me një tjetër çmim

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dual Lipa nuk po ndalet së ngjituri majat e suksesit në skenat ndërkombëtare. Së fundi Dua është vlerësuar me një tjetër çmim...

Kryesore Show Biz 20:57 - 28 Qershor, 2019

Kishte apo jo të brendshme?/ Nora Istrefi jep përgjigjen e “shumëpritur”

Nora Istrefi është një prej këngëtareve që në çdo dalje të saj tërheq vëmendjen. Të gjithë e mbajmë mend performancën e saj në Këngën Magjike me...

Kryesore Show Biz 20:35 - 18 Qershor, 2019

Kostum sportiv dhe taka me diamante/ Këngëtarja i habit të gjithë me pamjen e re

Atë mund ta quajmë pa frikë “një shtëpi mode”, pasi në çdo dalje të saj vjen ndryshe dhe shumë trendi. Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme...

Kryesore Show Biz 11:47 - 17 Qershor, 2019

I “shpërthejnë” rrobat nga të pasmet/ Këngëtarja “lë nam” në mes të skenës

Ajo nuk di të ndalet. Bëhet fjalë për reperen e njohur, Cardi B, e cila është personazhi më i komentuar në mediat e huaja. Edhe pse...

Kryesore Show Biz 14:25 - 16 Qershor, 2019

Kim Kardashian habit me veshjen e saj/ Publikohet çmimi marramendës

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians” njihet për jetën e saj super luksoze dhe nuk kursen aspak në daljet e saj publike.Këtë fakt...