Connect with Us

All posts tagged "vetevrasje"

Showbizz 13:52 - 21 Prill, 2020

FOTOT-Abuzonte me alkoolin dhe drogën/ Ish modelja e Playboy i jep fund jetës

Ish modelja e Playboy, Ashley Mattingly, është gjetur e pajetë në banesën e saj në Texas. Prej kohësh Ashley po abuzonte me alkoolin dhe drogën dhe...

Showbizz 13:54 - 19 Shkurt, 2020

U vetëvra në ditën e të dashuruarve/ Mesazhi prekës i prezantueses para se të largohej nga jeta

Në ditën e të dashuruarve, moderatorja e Love Islands, Caroline Flack i dha fund jetës së saj. Vdekja e saj ishte një lajm tragjik dhe i...

Kryesore Show Biz 11:40 - 26 Prill, 2019

“Ju i çoni fëmijët drejt vetëvrasjes”/Këngëtari i njohur flet pas akuzave që i bënë për playback

Performanca e Justin Bieber në festivalin ‘Coachella’ pak ditë më parë nuk kaloi shumë mirë sepse ndjekësit e tij hodhën dyshime që ai kishte kënduar “playback”....

Kryesore Show Biz 11:21 - 24 Mars, 2019

Tragjike/Vetëvritet duke xhiruar videoklipin këngëtari i njohur

Këngëtari i njohur, Justin Carter është vetëvrarë gabimisht gjatë realizimit të një videoklipi. Mësohet se këngëtari 35-vjeçar po filmonte në shtëpinë e tij në Hjuston në...

Kryesore Show Biz 10:12 - 5 Mars, 2019

Kryen vetëvrasje legjenda e grupit të famshëm/U gjet i pajetë në shtëpi

Lideri i grupit legjendar “Prodigy”, Keith Flint, është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Këngëtari i hitit të njohur u gjet sot pa shenja jete...

Kryesore Show Biz 11:40 - 5 Shkurt, 2019

5 vjet pasi djali i tij kreu vetëvrasje, ndahet nga jeta aktori i njohur i Hollivudit

Aktori Kristoff St John, i njohur për rolin e tij në serialin “The Young and The Restless”, është ndarë nga jeta në moshën 52-vjeçare. Trupi i...

Femra 22:05 - 30 Dhjetor, 2018

Kjo është gruaja që ka dërguar burrat e saj drejt vetëvrasjes

Elsa von Freytag-Loringhoven, nuk kishte asnjë pikë gjaku “blu”, por megjithatë mbante titullin e Baroneshës në rrethet e artistëve. Ajo lyhej me të kuqe nga koka...

Kryesore Show Biz 23:20 - 1 Prill, 2018

Shpëton mamanë nga vetëvrasja/ Aktori i njohur tregon çfarë ndodhi

Dwayne Johnson po merret me rregjistrimin e një filmi i cili e ka prekur shumë në anën emocionale. Ylli i Fast and Furious ka bërë një...

Kuriozitete 22:50 - 18 Dhjetor, 2017

Vret veten 15 vjeçari/ Familja e detyron të martohet me nusen e vëllait të vdekur

Një i ri ka vrarë veten në Indi për një arsye që nuk jua pret mendja. Mahadev Das, 15 vjeçari nga India bëri vetëvrasje, pasi familja...

Kryesore Show Biz 22:40 - 7 Nentor, 2017

Aktori i njohur kryen vetëvrasje

Lajmi që aktori Brad Bufanda ka kryer vetëvrasje është tmerrësisht shokuese. Vetëm në moshën 34 vjeçare, Brad kishte një jetë shumë premtuese përpara. Qendra e ekzaminimeve...

Kuriozitete 00:00 - 3 Tetor, 2017

Ushtari do kryente vetëvrasje/ Dëgjon diçka tek shkurret

Ushtarët e kanë shumë të shfaqur një sëmundje që i traumatizon. ‘Çrregullimi Stresor Post Traumatik’ është shumë e dëgjuar për ushtarët.‘’Shumë prej nesh kthehen në shtëpi...

Kuriozitete 22:22 - 30 Shtator, 2017

Ndaloi shokun të vetëvritej/ Tani janë të martuar bashkë

  Disa njerëz fillojnë të mendojnë për skena filmash kur i pyeten për momente drithëruese në jetë. Historia e Kevin Walsh është një e tillë. Walsh...

Life Style 17:57 - 30 Korrik, 2017

Kjo fotografi çoi në vetëvrasje fotografin/Mesazhi i dhimbshëm që fshihet pas saj

Në vitin 1994, një nga fotoreporterët më të famshëm të Afrikës së Jugut, Kevin Carter ka kryer vetëvrasje, dy muaj pasi iu dha çmimi prestigjioz “Pulitzer”...

Showbizz 17:35 - 29 Shtator, 2015

E dashura e Jim Carrey bën vetëvrasje

TMZ ka mësuar nga policia se ata kanë marrë një thirrje nga Los Angeles të hënën në mbrëmje dhe ata menjëherë kanë shkuar në atë shtëpi...