Connect with Us

All posts tagged "victoria beckham"

Fashion 15:32 - 15 Nentor, 2019

FOTO-Veshja ideale për në zyrë/ Ja kombinimi perfekt sipas Victoria Beckham

Stilistja e famshme, Victoria Beckham na ka treguar veshjen ideale dhe kombinimin perfekt për në zyrë. Stilistja është shfaqur shumë stil dhe elegante teksa zbulon ngjyrat...

Kryesore Show Biz 22:14 - 25 Gusht, 2019

Puthje dhe përqafime mes çiftit të famshëm të showbizit/ Dalin pamjet e shkrepura nga jahti luksoz

Ish futbollisti i famshëm David Beckham së bashku me stilisten Victoria Beckham dhe fëmijët po kalojnë pushime të paharrueshme në jug të Francës. Legjenda e futbollit,...

Kryesore Show Biz 12:22 - 4 Korrik, 2019

20 vite martesë/ Victoria dhe David Beckham festojnë përvjetorin

Stilistja e famshme Victoria Beckham dhe futbollisti i njohur, David Beckham po festojnë 20 vjetorin e martesës. Ata janë thyer në çiftin më ideal dhe një...

Kryesore Show Biz 19:25 - 16 Qershor, 2019

Shkëlqen në dasmën e futbollistit/ Zbuloni çmimin marramendës të fustanit të stilistes

Stilistja e famshme me famë botërore, Victoria Beckham ka marrë pjesë në dasmën e futbollistit të famshëm Sergio Ramos. Ajo së bashku me bashkëshortin David Beckham...

Kryesore Show Biz 16:33 - 15 Qershor, 2019

“Sekreti i rinisë”/ Victoria Beckham zbulon ushqimin që duhet të konsumoni patjetër

Vitet për Victoria Beckham duket se janë thjesht një numër pasi ajo nuk ka ndryshuar aspak në pamje. Por Viktoria e ka një sekret për këtë...

Kryesore Show Biz 23:22 - 16 Tetor, 2018

Ka 3 djem dhe 1 vajzë, Victoria Beckham flet për fëmijën e saj të pestë

Ajo është një femër tërheqëse, një biznesmene e suksesshme, një stiliste e kërkuar dhe një nënë e përkushtuar. Suksesi që ka ndjekur Victoria Beckham, e ka...

Kryesore Show Biz 22:45 - 6 Tetor, 2018

Doni të blini një shtëpi?/ Hidhini një sy asaj të David dhe Victoria Beckham pasi është në shitje

David Beckham dhe familja e tij e famshme po i thonë lamtumirë kompleksit të tyre legjendar në Beverly Hills, duke e shitur për 33 milionë dollarë!...

Kryesore Show Biz 23:00 - 29 Shtator, 2018

Nudo në një çantë/ Victoria surprizon në 10 vjetorin e brandit të saj

Victoria Beckham feston 10 vjetorin e firmës së saj dhe e bën me një fushatë shumë të diskutuar. Në fotot e realizuara nga Jergen Teller, Victoria...

Kryesore Show Biz 11:30 - 2 Shtator, 2018

Çfarë i tha Victoria katër fëmijëve, për tradhëtinë e David Beckham?/ Zbardhet biseda intime

Prej disa javësh, mediat rozë u pushtuan nga lajmet se David dhe Victoria Bechkam kishin nisur procedurat e divorcit, pasi ish-futbollisti e kishte tradhëtuar. Për herë...

Fashion 19:25 - 25 Qershor, 2018

Victoria na jep një këshillë të vlefshme/ Këtë bluzë duhet ta keni me patjetër

Kur vjen puna tek stili Victoria Beckham dhe Rihanna duket se ndajnë të njejtin fron. Të dyja këto vajza bëjnë modën dhe trendet e fundit të...

Kryesore Show Biz 11:59 - 26 Prill, 2018

Victoria Beckham është nëna më me fat në botë/ Zbuloni arsyet

Victoria Beckham na ka treguar mëngjesin e sotëm se është një nënë me fat. Vajza e saj, më e vogla e familjes Beckham, Harper i ka...

Kryesore Show Biz 23:10 - 12 Prill, 2018

Victoria i bën kalit një ‘tatuazh’ kurore/ Fansat zemërohen me këtë gjest

Victoria Beckham ka zemëruar fansat pas publikimit të disa fotove në mediat sociale, ku vajza e vogël Harper ka hipur mbi një kalë, që ka një...

Kryesore Show Biz 23:10 - 24 Shkurt, 2018

Fotografohet me paterica/ Victoria pëson aksident kur bënte ski

Victoria Beckham është fotografuar me paterica mëngjesin e sotëm. Mesa duket ajo nuk ka dalë pa lëndime nga udhëtimi në Vancuver. Doli nga hoteli me këmbë...

Kryesore Show Biz 00:00 - 27 Dhjetor, 2017

Victoria Beckham na tregon magjinë e Krishtlindjeve brenda shtëpisë së saj

Familja Beckham është bërë bashkë dhe po feston Krishtlindjet në Londër, pas ardhjes së djalit të tyre, Brooklyn- it nga universiteti në New York, aty ku momentalisht...

Kryesore Show Biz 23:50 - 23 Dhjetor, 2017

Mami Victoria ‘fëlliq’ djalin e saj në sy të 18 milion njerëzve

Ditën e djeshme Victoria Beckham postoi një foto në Instagram ku krahasaonte të birin, Brooklyn- in me një personazh të animuar. Bëhet fjalë për këtë foto,...