Connect with Us

All posts tagged "victoria secret"

Kryesore Show Biz 18:05 - 13 Gusht, 2019

Një transgjinore mes “engjëjve” të Victoria Secret/ Modelja flet për herë të parë pas kritikave

Shtëpia e famshme e modës Victoria Secret për herë të parë bëri pjesë të modeleve një transigjinore. Ky lajm bëri bujë të madhe në mediat e...

Kryesore Show Biz 17:52 - 10 Gusht, 2019

“Engjëlli i pasarelave”/ Fotot mahnitëse të Alessandra Ambrosio

Alessandra Corine Maria Ambrosio është një modele e famshme braziliane dhe gjithashtu një yll televizioni. Ambrosio u bë e njohur në karrierën e saj kur punonte...

Life Style 23:50 - 10 Dhjetor, 2018

5 hile si të ecim me këpucët me takë si modelet e “Victoria’s Secret”

“Jepi një femre këpucët e duhura dhe ajo do të pushtojë botën”! Marilyn Monroe kishte shumë të drejtë kur pohoi këtë shprehje, e cila vazhdon të...

Kryesore Show Biz 00:05 - 20 Nentor, 2018

“Transgjinoret nuk lejohen në pasarelën e Victoria’s Secret”, modelja proteston duke u zhveshur

Vetëm disa ditë pasi drejtori ekzekutiv i Victoria’s Secret, Ed Razek shkaktoi reagime të shumta pasi sqaroi se pse modelet transgjinore nuk përdoren në shfaqjet e...

Fashion 23:50 - 10 Nentor, 2018

Nga festa e Victoria’s Secret tek revistat e modës: U dashuruam me trendin e ri të pantallonave!

Pavarësisht se jemi në epokën e Kim Kardashin, veshjet e gjera i kanë rezistuar kohës duke qëndruar stoike në sfilatat apo në javët e modës. Në...

Life Style 14:53 - 7 Nentor, 2018

Çfarë hanë këto modelet vallë? Ja dietat që ndjekin engjëjt e “Victoria’s Secret”

Nuk duhet të mbani dietë duke mos ngrëne për të arritur format tuaja ideale. Por duhet të ushqeheni në mënyrë të shëndetshme! Dhe për këtë mund...

Kryesore Show Biz 09:38 - 2 Nentor, 2018

Surprizë/Dy këngëtare shqiptare do të performojnë te “Victoria’s Secret”

Një nga shfaqet e modës për të cilat mezi presim një vit të tërë është ai i “Victoria’s Secret”. Por tashmë për të gjithë shqiptarët ka...

Kryesore Show Biz 23:00 - 31 Maj, 2018

Modelja e Victoria’s Secret shkëlqen me truporen: Ngjyra që na duhet të gjithave!

S’ka si Stella Maxwell të kalojë në rrugë dhe të mos fitojë vëmendjen e të gjithëve. Ditën e djeshme, modelja e Victoria’s Secret shëtiti rrugëve të...

Kryesore Show Biz 14:13 - 28 Mars, 2018

Bëhuni gati!/ Në sfilatën e ‘Victoria Secret’ mund të shihni ndonjë shqiptare

Sfilata më e famshme e vitit, ajo e markës së famshme të ët brenshmeve Victoria;s Secret padyshim është ëndrra e çdo modeleje në botë. Një gjë...

Kryesore Show Biz 01:00 - 11 Shkurt, 2018

Foto/ Modelet e Victoria Secret pozojnë për Shën Valentinin

Shën Valentini është pak javë larg. Por modelet e Victoria Secret janë treguar të shpejta dhe po lançojnë setin e ri të të brendshmeve. Angels Romee...

Kryesore Show Biz 22:40 - 21 Nentor, 2017

Modelja merr hak ndaj Victoria Secret duke u bërë një ëngjëll

Modelja e njohur Ashley Graham ka provuar tashmë që është një modele e mirëfilltë dhe pse jo me format perfekte. Duke qënë pjesë e katalogut të...

Kryesore Show Biz 22:30 - 21 Nentor, 2017

Modelja e Victoria Secret rrëzohet në pasarelë/ Merr veten në mënyrën më të mirë

Edhe ëngjëjt rrëzohen ndonjëherë. Gjatë shfaqjes së Victoria Secret në Shangai modelja Ming Xi pësoi një rrëzim në pasarelë. Ajo e mori veten shumë shpejt duke...

Kryesore Show Biz 22:50 - 20 Nentor, 2017

Chrissy Teigen realizon ëndrrën për tu bërë pjesë e modeleve të Victoria Secret

Kontributi që Chrissy Teigen ka dhënë për mediat sociale është i madh. Por lëvizja e rradhës është epike. I ka kërkuar ndjekësve të saj në Twitter...

Kryesore Show Biz 22:10 - 19 Nentor, 2017

Shfaqja e Victoria Secret do jetë e fundit për supermodelen

Sipas mediave të huaja, 2017 do jetë viti i fundit për supermodelen Alessandra Ambrosio që do jetë pjesë e sfilatave të Victoria Secret. Modelja e cila...

Kryesore Show Biz 12:34 - 18 Nentor, 2017

Foto/ Ëngjëjt e Victoria Secret tregojnë në Instagram rrugën që po bëjnë deri në Shangai

Sfilata e 2017-ës për ëngjëjt e Victoria Secret po vjen, dhe këtë rradhë e ka qëndrën në Shangai. Vetëm disa ditë i ndan nga sfilata dhe...