Connect with Us

All posts tagged "Video"

Kryesore Show Biz 20:58 - 19 Shtator, 2019

“Gjëja më e mirë në botë”/ Rita Ora publikon videon që po bën xhiron në rrjetet sociale

Këngëtaret e famshme shqiptare po tregojnë në mbrë botën që janë krenare për origjinën e tyre. Ndër to mund të përmendim emra si: Rita Ora, Bebe...

Kryesore Show Biz 21:57 - 18 Shtator, 2019

Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet/ Me pije në dorë, puthet në buzë me një vajzë

Këngëtarja shqiptare Bbay G i ka befasuar të gjithë fansat e saj. Së fundi Baby ka publikuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet duke...

Kryesore Show Biz 20:40 - 18 Shtator, 2019

“Çfarë ke më shumë se katunaret ti?”/ Ndjekësit “masakrojnë” Anxhelina Hadërgjonajn

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga nga personazhet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Së fundi ajo ka publikuar në Instagram një video ku tregon pamjen e...

Kryesore Show Biz 14:35 - 13 Shtator, 2019

“Po iu dhuroj nga një puthje”/ Luana Vjollca “shpërthyese”, paralajmëron gjëra të mëdha

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të komentuara të momentit në shtypin rozë. Moderatorja ka qenë shumë aktive në tregun muzikor dhe ka sjellë...

Kryesore Show Biz 11:59 - 13 Shtator, 2019

Kylie Jenner nxeh Instagramin me videon para pasqyrës/ Format e saj janë WOW

Miliarderja më e re Kylie Jenner është padyshim një nga personazhet televizivë më seksi. Në rrjetet e saj sociale mund të gjesh pafund video dhe foto...

Kryesore Show Biz 14:45 - 11 Shtator, 2019

Tund të pasmet duke kërcyer “Vallen e Tropojës”/ Aurela Hoxha “kryqëzohet” nga fansat

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Shpesh modelja publikon foto dhe video provokuese nga përditshmëria e saj. Videoja e publikuar...

Kryesore Show Biz 14:47 - 22 Gusht, 2019

“Vajza ime e guximshme”/ Kim Kardashian publikon videon “e frikshme”

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian i ka shtangur të gjithë fansat e saj. Kardashian ka publikuar një video ku vajza e saj Chicago mban një gjarpër...

bleona qerreti
Kryesore Show Biz 13:47 - 22 Gusht, 2019

“Jeta ime në 15 sekonda”/ Bleona Qereti publikon videon me Lamborghini

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka korrur shumë sukses në tregun muzikor ndërkombëtar. Në një video 15 sekondëshe shfaqet një makinë Lamborghini e cila parakalon...

Kryesore Show Biz 20:17 - 19 Gusht, 2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare “shpërthyese”/ E veshur me bikini falënderon fansat

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira dhe Claydee sollën bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Loquita”. Kënga është pritur shumë mirë pasi ka arritur të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 10 Gusht, 2019

“Kujdes se po thyhesh”/ Pas videos seksi, komentuesit “masakrojnë” Françeska Jaçen

Pas daljes së suksesshme në klipin e Capital T, modelja seksi Françeska Jace nuk ka nguruar të postojë shumë foto dhe video të nxehta në profilin...

Kryesore Show Biz 20:46 - 4 Gusht, 2019

Kejvina Kthella bën për “ujë të ftohtë” fansat/ Publikon videon që do t’iu lërë pa fjalë

Kejvina Kthella provokon sërish ndejkësit e saj në rrjetet sociale. Përveç publikimit të fotove seksi me bikini, bukuroshja e pasarelave ka publikuar një video ku shfaqet...

Kryesore Show Biz 10:10 - 2 Gusht, 2019

“A ke celulit ti?”/ Videoja seksi e Kejvines i lë të gjithë pa fjalë, ja përgjigja epike e saj

Modelja seksi shqiptare dhe ish-velina e ‘Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella së fundmi ka “tërbuar” Instagramin me fotot e saj provokuese në Tenerife. Teksa ndodhet me...

Kryesore Show Biz 12:40 - 23 Korrik, 2019

“Photoshop i gjallë”/ Pasi e akuzuan, Xhensila i “mbyll” gojën të gjithëve me këtë video

Prej dy ditësh këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qënë në qëndër të vëmendjes me një foto të saj ku shfaqej mjaft tërheqëse e veshur sportive dhe në pah...

Showbizz 16:19 - 3 Prill, 2019

Video-Rezart Veleshnja nuk i ndahet “Lolitës”/ Demaskon Desada Metën

Aktori i “Portokallisë” Rezart Veleshnja, sërish është marrë me gazetaren Desada Metaj. Nëpërmjet një videoje të postuar në rrjetet sociale, Veleshnja, i drejtohet gazetares, duke i...

Kryesore Show Biz 18:19 - 2 Prill, 2019

Video-Rezart Veleshnja zbulon Lolitën/ Ka një mesazh për Desada Metën

Aktori i famshëm i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është bërë i njohur edhe në rrjetet socale për shkak të videove që shpërndan duke imituar personazhe të ndryshëm...