Connect with Us

All posts tagged "vile"

Showbizz 13:54 - 27 Dhjetor, 2019

FOTOT-Rezidenca 5.7 milionë dollarëshe e reperes së famshme/ Do të mahniteni nga pamjet brenda saj

Reperja Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset kanë treguar pamjet nga rezidenca e tyre 5.7 milionë dollarëshe. Reperja duket shumë e lumtur teksa shëtit nëpër...

Showbizz 16:00 - 15 Nentor, 2019

Britney Spears nxjerr në shitje rezidencën luksoze/ Dalin pamjet e shtëpisë 7.5 milionë dollarëshe

Ish rezidenca e Beverly Hills e Britney Spears është rikthyer në treg për një shumë prej 7.5 milion dollarësh. Prona e izoluar 7,769 metra katrorë shërbeu...

Kryesore Show Biz 20:16 - 18 Gusht, 2019

Kopshti gjigant në vilën e Amarda Toskës/ Pamjet të lënë pa fjalë

Ditën e sotme moderatorja Amarda Toska, ka zbuluar një tjetër kënd nga vila e saj luksoze. Ajo ka publikuar një video ku shihet kopshti i saj...

Kryesore Show Biz 15:27 - 14 Gusht, 2019

“Në shtëpizën tonë”/ Sonila Meço publikon fotot nga vila luksoze në fshat

Gazetarja e njohur Sonila Meço po i kalon ditët e nxehta të kësaj vere pranë bregdeteve dhe vilës së saj në Dardhë të Korçës. Në rrjetet...

Kryesore Show Biz 16:51 - 8 Qershor, 2019

Vila 38 milion dollarëshe e çiftit holliwoodian/ Dalin pamjet marramendëse

Vila superluksoze Beverly Hills e Jennifer Aniston dhe Brad Pit është nxjerrë në shitje. Çifti ka jetuar në atë vilë në periudhën 2001-2004 kur ishin ende...

Kryesore Show Biz 16:34 - 6 Maj, 2019

Luks i shfrenuar/ Njihuni me vilën gjigante të këngëtares së famshme

Këngëtarja me famë botërore Adele ka lënë pa fjalë të gjithë fansat e saj me festën e çmendur që ka bërë për ditëlindjen e saj. Me...

Kryesore Show Biz 12:53 - 2 Mars, 2019

Brenda vilës së njeriut më të pasur në botë, pamjet e saj të lënë pa frymë

Bill Gates është një ndër njerëzit më të pasur në botë. Të gjithë e kemi pyetur veten qoftë edhe një herë të vetme se si duket shtëpia...

Kryesore Show Biz 11:25 - 10 Shkurt, 2019

Mbetëm pa fjalë! Hyni brenda vilës luksoze të Almedës dhe Tolgahanit

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori i mirënjohur turk Tolgahan Sayisman pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë. Siç është deklaruar para...

Kryesore Show Biz 13:10 - 28 Nentor, 2018

Brenda vilës prej floriri të Meghan dhe Princ Harryt, qenka një mrekulli

Dasma e Princ Harryt dhe Meghan Markle ishte një ndër ngjarjet më të komentuara të këtij viti, e cila pushtoi për javë me rradhë faqet kryesore...

Kultura 19:52 - 16 Nentor, 2018

Ciceroni ka jetuar në Shqipëri/ Gazetari zbulon banesën e tij

Gazetari Ilir Ikonomi ka postuar në rrjetet sociale një foto të vilës së Esat pashë Toptanit. Krahas kësaj fotoje gazetari ka shkruar se vila në fshatin...

Kuriozitete 13:40 - 3 Nentor, 2018

44 mijë euro nata, hapet vila e parë luksoze nënujore ku mund të flini me peshqit

Klientët në ishullin Conrad Maldives Rangali tani kanë mundësinë që të flenë me peshqit. Resorti turistik ka hapur atë që besohet të jetë vila e parë...

Kryesore Show Biz 23:00 - 6 Dhjetor, 2017

Foto/ Aktorja e njohur merr si dhuratë një vilë 52 milonë dollarëshe

Aktorja e famshme Nicole Kidman, së fundmi, ka marrë dhuratë nga bashkëshorti i saj, këngëtari Keith Urban, një vilë që kushton 52 milionë dollarë. Kjo vilë më...

Kuriozitete 22:50 - 24 Gusht, 2017

Foto/Ja se çfarë mban brenda kjo vilë në Dubai

Vila 46,000 metra katrore e ndërtuar në 2007 në Dubai, përveç 11 dhomave ajo mban dhe një club nate brenda. Vila ka 11 dhoma, 15 banjo...

Kuriozitete 12:43 - 25 Shtator, 2015

Bëhet miliarder, ble vilën e ish-shefit

Sa shumë flitet këtë kohë për ata që njihen si ekspertë të “fondeve gardh” në SHBA. Një prej tyre, një shqiptar i quajtur Martin Shkreli, është kthyer...

Kuriozitete 10:15 - 27 Prill, 2015

Brenda vilës së “njeriut më të keq në planet”

Kjo ishte dikur shtëpia e atij që e kishte shpallur veten si “njeriu më i keq në planet”. Aty bëheshin festa të çmendura. Por tani kjo vilë e...