Connect with Us

All posts tagged "viola"

Showbizz 12:42 - 1 Tetor, 2019

FOTO-Fjalet më të bukura në botë për një vajzë/ Viola Spiro merr dhuratën speciale nga mamaja e saj

Ditën e shtunë, më datë 28 , moderatorja e njohur e sportit Viola Spiro, festoi ditëlindjen e saj të 31-të. Si të gjithë, edhe Viola ndau...

Kryesore Show Biz 11:40 - 26 Shkurt, 2019

Pse partneri i Viola Spiros s’do ta kuptojë kurrë nëse ajo është xheloze!

Ashtu si çdo femër, edhe Viola Spiro është xheloze. E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, moderatorja e njohur shqiptare tregoi se është mjaft e ndjeshme...

Kryesore Show Biz 13:10 - 25 Shkurt, 2019

“As Shën Valentinin nuk e festuan bashkë!” Viola Spiro ndahet nga i dashuri

Prej kohësh, moderatorja e njohur Viola Spiro është përfolur se është në një lidhje dashurie me Valentin Selajn. Madje, shpeshherë dyshja është fotografuar në shoqërinë e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Shkurt, 2019

Viola Spiro braktis “RTSH” për një tjetër televizion! Ja cilin emision do prezantojë

Viola Spiro është padiskutim një nga moderatoret sportive më të pëlqyera dhe më të komentuara nga publiku shqiptar. Sezonin e kaluar bukuroshen bjonde e kemi parë...

Kryesore Show Biz 10:38 - 6 Gusht, 2017

Publikon foto nga plazhi/ Prezantuesja shqiptare shokon të gjithë me format trupore

Karrierën e saj e nisi si velinë  në emisionin investigativ “Fiks Fare’, por më pas u kthye në një nga moderatoret e njohura shqiptare, kjo edhe...

Kryesore Show Biz 16:22 - 3 Mars, 2017

FOTOT- Viola Spiro shuan kureshtjen/ Ja çfarë nuk di nëna ime për mua

Kur ka komente negative në rrjetet sociale, Viola Spiro shpesh herë zgjedh që ti përgjigjet me menefregizëm, por në një rast e ëma e saj i...