Connect with Us

All posts tagged "vipa"

Showbizz 16:35 - 16 Tetor, 2019

Vajzat më seksi të ekranit pa make up/ Fotot e Vipave që guxuan dhe i lanë të gjithë pa fjalë

Ato janë vajzat më seksi dhe të bukura të ekranit. Jemi mësuar që t’i shohim gjatë gjithë kohës të kuruara deri në detaj, por kanë patur...

Fashion 14:25 - 7 Tetor, 2019

Ato nuk kanë frikë të shfaqen/ Pa grim dhe me flokë të çrregullt, njihuni me 10 personazhet VIP që guxuan

Jemi mësuar që pothuajse çdo ditë të shikojmë të famshmit shqiptarë por edhe ato të huaj, që shfaqen gjithmonë perfektë dhe të kuruar në detaje. Por...

Kryesore Show Biz 14:10 - 22 Shtator, 2019

Eventi i bamirësisë më i rëndësishëm në botë/ Cilët janë VIP-at shqiptarë që morën pjesë

Eventi i bamirësisë i quajtur “AmfAR Gala” , njihet si një nga eventet më të rëndësishëm në botë për dhurimin e donacioneve për kauzat që ata...

Kryesore Show Biz 14:40 - 5 Gusht, 2019

“Mania” e flokëve bjondë/ Njihuni me VIP-at që bënë ndryshimin drastik në pamje

Muaji gusht duket se do të jetë një muaj ndryshimesh në pamje sipas të famshmeve të huaja por edhe ato shqiptare. Nga Monica Belluci dhe deri...

Kryesore Show Biz 15:11 - 3 Gusht, 2019

Të gjitha me flokët gërsheta/ Vajzat e ekranit që nuk i rezistuan dot trendit të kësaj vere

Flokët me gërsheta janë padyshim trendi më i fundit që duket se është përqafuar nga të gjitha vajzat e famshme të ekranit. Nëpër profilet e tyre...

Kryesore Show Biz 19:19 - 16 Korrik, 2019

Aplikacioni që po “çmend” të famshmit shqiptarë/ Ja si do të duken kur të plaken

Një aplikacion i quajtur “FaceApp” ka fiksuar të gjithë vipat shqiptarë.  Ata kanë publikuar foto të bëra me këtë aplikacion, që tregon se si do të...

Kryesore Show Biz 12:53 - 6 Korrik, 2019

Foto- Ndryshimet drastike të VIP-ave/ Zbuloni se si duken ato pa make up dhe me flokë origjinale

Ju ka ndodhur ndonjëherë që të ndryshoni ngjyrën e flokëve dhe papritur dukeni një tjetër person? Nëse po atëherë nuk jeni vetëm. Edhe emra të njohur...

miriami dhe albani ne jete
Kryesore Show Biz 11:25 - 8 Qershor, 2019

Të lidhur me mblesëri/ Njihuni me VIP-at shqiptarë që sot kanë një jetë të lumtur falë “shkesit”

Ditën e djeshme Blerina Bombaj përmes një statusi në Instagram tregoi se stilisti i njohur shqiptar Joni Peçi është arsyeja pse ajo sot ka një familje...

Kryesore Show Biz 13:10 - 2 Qershor, 2019

Marka luksoze dhe çmime marramendëse/ Njihuni me 5 VIP-at shqiptarë të cilët nuk pyesin për shpenzime

Suksesi nëpër koncerte dhe klikimet disa milionëshe në Youtube, ka bërë të mundur që këngëtarët shqiptarë të mos ngelen pas me veshjet e tyre luksoze ku...

arrestohet nga policia
Kryesore Show Biz 11:40 - 10 Maj, 2019

Nga kokaina tek abuzim me të mitur/VIP-at shqiptarë që kanë pasur probleme me ligjin

Lajmi  për arrestimin e Loredanës nën akuzë për mashtrim dhe zhvatje ndaj një çifti zviceran, shkaktoi shume bujë në gjithë median shqiptare. Por cilët janë Vip-at...

Kryesore Show Biz 13:40 - 7 Maj, 2019

Met Gala 2019/Këto ishin 5 “gafat” e VIP-ave në tapetin e kuq

Më poshtë do të shikoni cilat ishin 5 momentet më të sikletshme të personazheve të njohur në “Met Gala” e cila u mbajt mbrëmjen e djeshme...

Kryesore Show Biz 10:25 - 7 Maj, 2019

Met Gala 2019/Vip-at “çmendin” tapetin e kuq me veshjet e ekzagjeruara

Mbrëmjen e djeshme në Muzeun Metropolitan të New York-ut, u mbajt Met Gala 2019 ku tema kryesore e veshjeve në tapetin e kuq ishte një ese...

Kryesore Show Biz 14:29 - 9 Prill, 2019

“Ujë dhe sapun”/Cilat janë VIP-at shqiptare që guxuan dhe u shfaqën pa make-up?

Disa nuk dalin nga shtëpia pa vendosur pak rimel dhe një të kuq buzësh. Ka dhe nga ato, që zgjohen në mëngjes posaçërisht për të bërë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 4 Prill, 2019

Ishin me fat/16 vajzat e panjohura që u martuan me VIP-at shqiptarë

Dashuria e çifteve të showbizit, lidhjet e tyre të fshehta ose jo, dasmat madhështore e ceremonitë private, janë ndër temat më të komentuara që ngjallin interes...

Kryesore Show Biz 10:42 - 16 Mars, 2019

Zbulohen emrat/ Menaxheri i VIP-ave tregon shifrat marremendëse që reperat shqiptarë fitojnë nga koncertet

Menaxheri  VIP-ave Xhani Demika ka qenë i ftuar në emisionin “Trokit”, ku ka folur për koncertet që organizohen nga këngëtarët shqiptarë. I pyetur nga moderatorët, Xhani është shprehur se në...