Connect with Us

All posts tagged "virale"

Kuriozitete 22:05 - 6 Shtator, 2019

Imazhet më virale në botë/ Zbuloni “meme-n” tuaj sipas shenjës së horoskopit

Të gjithë kanë një meme të preferuar, por a e dini cila është ajo që ju përfaqëson më së miri? Zbuloni më poshtë memen tuaj, sipas...

Kryesore Show Biz 11:25 - 22 Qershor, 2019

Videoja që u bë virale/ Deputeti përplas në mur aktivisten dhe e nxjerr jashtë

Mbrëmjen e djeshme një video nga një darkë zyrtare që po zhvillohej në Londër bëri xhiron e rrjetit. Aty shfaqet aktivistja Janet Barker e cila është...

Kuriozitete 12:40 - 22 Prill, 2019

“Fotoja u bë virale”/Adoleshenti i cili u bë meme më e përdorur në internet rrëfen prapaskenat

“Kur mundohesh të mbash një po*** në prani të një vajze të lezetshme të klasës”, kjo është thënia e një fotoje e cila pak muaj pas...

Fashion 20:00 - 26 Janar, 2019

Këto 7 tipe xhaketash dhe palltosh janë bërë virale/I shohim pothuajse kudo!

Nëse keni menduar se moti për xhaketat dhe palltot ka kaluar, mendohuni sërish. Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë ende përpara prandaj na duhet...

Kryesore Show Biz 16:25 - 24 Tetor, 2018

Pse kjo foto u bë virale në të gjithë botën!

Fytyra e pikëlluar e këtij djali të vogël ka prekur me mijëra zemra sot. Atij nuk i erdhi asnjë nga shokët e kopshtit te festa që...

Kuriozitete 23:00 - 23 Shtator, 2017

Policët bukuroshë hedhin foto në Facebook/ Postimi bëhet viral online

Një post me sa duket i pafajshëm nga Gainesville, Florida, Departamenti i Policisë po krijon një trazirë të madhe në Facebook. Postimi, një selfie e marrë...

Kuriozitete 00:25 - 18 Gusht, 2017

Këto 6 bebe po bëhen virale online dhe janë të adhurueshme

Çfarë ndodh nëse merrni disa bebe dhe i vishni njësoj si princeshat e Disney? Magji ndodh. Karen Marie , një fotografe e talentuar ka treguar që...

Life Style 20:30 - 29 Korrik, 2015

Dicka nuk shkon në këtë foto

Duhej të ishte fotoja më e bukur që do të kujtonte gjithmonë momentin më të bukur të dashurisë së tyre por ndodh e kundërta. Fotoja ku...