Connect with Us

All posts tagged "visjan ukcenaj"

Showbizz 12:36 - 27 Prill, 2020

Filmi që theu rekorde shikueshmërie/ Marina Vjollca dhe Visjan Ukcenaj tërheqin vëmendjen e vogëlushes Ova

“Yedinci Kogustaki Mucize” ose në shqip “Mrekullia në qelinë e 7”, është një prodhim turk i cili ka thyer rekorde shikueshmërie për temën që përmban. Aktorja...

Showbizz 12:25 - 26 Dhjetor, 2019

Aktori i humorit e thotë hapur: Ka një kategori njerëzish të patalentuar që e quajnë veten këngëtarë

Visjan Ukcenaj ka qenë i ftuar të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të festuar Krishtlindjen, i cili ka performuar edhe...

Kryesore Show Biz 21:00 - 17 Gusht, 2019

Aktori i njohur zbulon surprizën/ Tregon planet për martesë

Aktori i njohur i humorit Visjan Ukcenaj është një ndër personazhet më të dashura për publikun. Shpesh herë kemi qeshur pafund me rolet e tij në...

Kryesore Show Biz 20:52 - 29 Qershor, 2019

“Më kanë plagosur me thikë”/ Aktori tregon incidentin e frikshëm në skenë

I ftuar në emisionin “Thumb” aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar një nga skenat më të frikshme që i kishte ndodhur gjatë vënies...

Kryesore Show Biz 19:53 - 29 Qershor, 2019

“Një dyqan me aksesorë”/ Aktori i “Duplex” zbulon se Rashelin e morën për shikueshmëri

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të pëlqyer të humorit. Ditën e sotme, aktori ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” ku ka folur për...

Kryesore Show Biz 19:23 - 5 Qershor, 2019

Aktori i humorit i “futet” muzikës/ Do të konkurrojë tek “Kënga Magjike”

Aktori shumë i dashur i humorit, Visjan Ukcenaj, ka shprehur dëshirën e tij për të  qenë pjesë e festivalit të “Këngës Magjike.” I ftuar në emisionin...

Kryesore Show Biz 10:21 - 28 Maj, 2019

Ekskluzive-“Të ardhmen nuk e shoh në Shqipëri”/ Aktori shqiptar rrëfen sekretet e jetës së tij

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të mirë të humorit shqiptar. Aktori shumë i dashur për publikun i ka dhënë shumë skenës së teatrit dhe...