Connect with Us

All posts tagged "vjec"

Showbizz 12:05 - 19 Nentor, 2019

“Hera e fundit që them sa vjeç jam”/ Renato Mekolli feston ditëlindjen, tregon moshën për herë të parë

Ai është bërë tashmë shefi më i komentuar i kuzhinës shqiptare. Sot Renato Mekolli feston ditëlindjen e tij dhe në këtë ditë speciale për të, Renato...

Kuriozitete 14:40 - 25 Shtator, 2019

“Ajo është 22 vjeç dhe do të më vrasë”/ Historia e tmerrshme e nënës që adoptoi vajzën “9 vjeçare”

Një histori e tmerrshme si në filmat horror. Kristine Barnett, një 45 vjeçare adoptoi një vajzë 9 vjeçare por tashmë e ka braktisur atë sepse sipas...

Kryesore Show Biz 14:10 - 4 Gusht, 2019

“Vetëm 25 vjeçe”/ Topless dhe e shtrirë në baltë, Ingrit Gjoni bëhet nostalgjike

Edhe pse nuk është shumë aktive në skenën shqiptare, këngëtarja 36 vjeçare, Ingrit Gjoni poston shpesh foto nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Ingriti na...

Kryesore Show Biz 21:40 - 17 Korrik, 2019

“A do më doni njësoj edhe kur të jem 75 vjeç”/ Alban Skenderaj habit fansat, zbulon si do duket pas shumë viteve

Aplikacioni “FaceApp” duket se po  “pushton” rrjetet sociale ditët e fundit ku shumë të famshëm po bëhen kuriozë se si duken më të vjetër në fytyrë....

Kryesore Show Biz 11:10 - 24 Maj, 2019

Valbona Selimllari feston ditëlindjen/Nuk do ta besoni sa vjeç mbush ish Miss Shqiperia

“Gëzuar ditëlindjen mami më e mirë. Dashuri!”. Ky ishte urimi i vecantë që i kanë bërë fëmijët, Valbona Selimllarit për ditëlindje. Ajo mbush sot 46 vjeç...

Kryesore Show Biz 13:08 - 14 Maj, 2019

Foto/Bleona Qerreti feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vjeç mbush

Ajo njihet si vajza moskokçarëse dhe guximi i saj në veshje i ka lënë gjithmonë të gjithë pa fjalë. Sot Bleona Qerreti feston ditëlindjen dhe mbush plot...

Showbizz 17:00 - 25 Janar, 2017

Nuk do ta besoni sa vjec është kjo aktore seksi

Danniella Westbrook  ka treguar linjat e saj superseksi me bikini blu në plazhin e Marbellës. Aktorja 43 vjecare dukej shumë e tonifikuar dhe me linja shpërthyese...

Showbizz 11:00 - 19 Janar, 2017

Nuk do ta besoni sa vjec është kjo superfemër

Ka humbur një numër të madh kilogramësh në trupin e saj dhe tani duket ne superformë. Bukuroshja 46 vjecare Melanie Sykes ka pozuar veshur me bikini...

Showbizz 18:50 - 4 Janar, 2017

Nuk do ta besoni sa vjec është Kidman

Edhe pse mama e tre vajzave dhe një djali , ajo nuk e tregon aspak moshën e saj aktuale 49 vjecare. Aktorja e mirënjohur Nicole Kidman...

Showbizz 13:05 - 23 Dhjetor, 2016

Nuk do ta besoni sa vjec është Eva Longoria

Roli i saj në serialin më të ndjekur Shtëpiaket e Dëshpëruara e bëri që të njihej kudo në mbarë botën. Bukuroshja Eva Longoria duket se po...

Showbizz 13:00 - 22 Dhjetor, 2014

Sharon Stone, mahnitëse në moshën 56 vjeçare

Sharon Stone, është fotografuar tërë stil dhe klas, me sharmin e saj të pavdekshëm, teksa po shkonte për të drekuar me miqtë e saj në Beverly...