Connect with Us

All posts tagged "vleresim"

Showbizz 19:07 - 16 Nentor, 2019

“Më bëhet zemra mal”/ Këngëtarja e emocionuar nga vlerësimi i Aurela Gaçes

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka treguar vlerësimin dhe mbështetjen e saj për prezantimin e Marsela Çibukaj në “Këngën Magjike”. Këngëtarja e ka vlerësuar këngën e...

Kryesore Show Biz 11:53 - 10 Maj, 2019

“E pabesueshme”/Këngëtarja shqiptare merr vlerësimin e rëndësishëm në Zelandën e Re

Pak kohë më parë këngëtarja shqiptare Vesa Luma bashkë me bashkëshortin Big Basta dhe djalin Lian u larguan nga Kosova për në Zelandën e re ku...

ermonela jaho
Kryesore Show Biz 13:10 - 18 Janar, 2019

Ermonela Jaho merr një tjetër vlerësim nga mediat e huaja: Në skenë jep gjithçka që ka

Prestigjiozia “Financial Times” i ka dedikuar një hapësirë sopranos shqiptare Ermonela Jaho dhe lidhjes së saj me të famshmen “Traviata”. “Kanë kaluar 25 vite që kur...

Kryesore Show Biz 11:53 - 27 Nentor, 2018

“E sqarojmë jashtë!” Nuk i pëlqeu vlerësimi i Kledi Kadiut, konkurenti i DWM acarohet në skenë

Prej dy javësh, aktori i humorit Romeo Veshaj është ngjitur në skenën e “Dance With Me” pa partneren e tij, Anjeza Maja e cila është lënduar...

Kryesore Show Biz 11:10 - 10 Nentor, 2018

Vlerësim i rëndësishëm për kontribut kombëtar: Fifi zbulon mirënjohjen zytare që mori

Ka qënë nga këngëtaret më të përfolura në të gjitha mediat rozë së fundmi për debatet e saj publike. Por sot Fifi ka marrë një çertifikatë...

Showbizz 16:00 - 26 Mars, 2015

Vlerësohet Collins

Seritë zemërthyese të serialit më të ndjekur britanik TOWIE, shfaqin këtë javë Gemma Collins në një gjendje depressive.Aktorja 34 vjecare është vlerësuar jashtëmase për aftësitë e...