Connect with Us

All posts tagged "vogelush"

Kuriozitete 19:51 - 13 Tetor, 2019

Zbulohet kura ndaj autizmit?/ Vogëlushi fillon të flasë dy ditë pasi nisi këtë trajtim

Prej vitesh, shkencëtarët dhe studiuesit janë munduar të zbulojnë kurën ndaj autizmit. Por mesa duket kjo kurë mund të jetë zbuluar për të ndihmuar shumë njerëz...

Kryesore Show Biz 12:40 - 23 Shkurt, 2019

“Ke mbetur i njëjti!” E njihni këtë vogëlushin simpatik?

Kledi Kadiu është ndjerë nostalgjik sot dhe ka publikuar një foto nga fëmijëria. Balerini shqiptar ka publikuar në Instagram një foto të viteve ’80, në të...

Life Style 20:45 - 25 Nentor, 2018

Është vetëm 2 vjeç, vogëlushi insiston për të larë në lavazh “mjetin e tij”

Një djalë vetëm 2-vjeçar po bëhet hit në internet. Ai është filmuar teksa pret radhën në lavazh për të larë scooterin e tij. Punëtori i lavazhit...

Life Style 12:35 - 9 Nentor, 2018

Historia e vogëlushit që mund të humbë jetën nëse e zë gjumi

Një vogëlush nga Britania e Madhe i cili vuan nga një gjendje e rrallë e sistemit nervor ka më në fund maskën që do i mundësojë...

Fëmija 14:15 - 28 Nentor, 2016

FOTO/ Fëmijët e pasarelave të modës

Nëse mendoni se pasarelat e modës janë vetëm për modelet dhe modelët të cilët  janë në të 20-tat e tyre, gaboheni. Edhe pse jo shumë e...

Showbizz 10:00 - 17 Shkurt, 2015

Vogëlushi Beckham pozon

Ai njihet si një bukurosh i vërtetë sepse është vogëlushi i ciftit të mirënjohur Beckham. Së fundmi bukuroshi Brooklyn Beckham ka pozuar për koleksionin Victoria Beckham’s...