Connect with Us

All posts tagged "vogla"

Life Style 09:42 - 19 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Merve hakmerret ndaj Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Oja i kërkon Nilajit të shohin një film me qëllim për të hyrë në shtëpinë e Arzus. Nilaj shkon të marrë kasetën e filmit ndërsa Oja...

Kuriozitete 17:00 - 27 Shkurt, 2019

A janë qytetet e vogla më të “zgjuara”?

Kur dëgjon për tranfosrmimet urbane, mendja të shkon tek qytetet e mëdha si Singapori, Dubai apo Hong Kongu me qiellgërvishtëset madhështore. Ose tek qytetet me avantazhe...

Kryesore Show Biz 14:10 - 24 Dhjetor, 2018

“Dua t’i rrah ato vajzat e vogla”, Aulona Musta nuk përmbahet në palestër

Me çfarë shohim ditët e sotme vërdallë nga njerëzit që na bie të takohemi apo të ndajmë të njëjtin ambient do ta kuptoni se edukata dhe...