Connect with Us

All posts tagged "votim"

Showbizz 11:26 - 9 Dhjetor, 2019

“Producenti jot i dashur, Flori Mumajesi vendosi për pikët e tua”/ Këngëtari tregon mesazhin që i dërgoi Eneda Tarifës

Ditën e djeshme këngëtari Ardit Çuni e sulmoi ashpër Eneda Tarifën pasi ajo e kishtë votuar me 0 pikë në Këngën Magjike. I ftuar në emisionin...

Showbizz 16:23 - 8 Dhjetor, 2019

“Miqtë të lajnë e të lyejnë”/ Këngëtari sulmon ashpër Eneda Tarifën

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja Eneda Tarifa u shpall fituese e këtij edicioni të Këngës Magjike. Siç dihet tashmë prej vitesh, këngëtarët votojnë njëri tjetrin dhe shpesh...

Showbizz 19:59 - 10 Nentor, 2019

“Pafytyrësi, të thonë do fitosh dhe të japin 0 pikë”/ Anxhela Peristeri flet për votimet në “Këngën Magjike”

Këngëtarja Anxhela Peristeri është një nga artistet më të dashura të publikut shqiptar. Gjithnjë është evidentuar për vokalin e saj të mrekullueshëm. Këngëtarja ka qenë e...

Kryesore Show Biz 11:40 - 4 Mars, 2019

Nuk e lejuan të votojë në zgjedhjet e Tuzit! Reagon Emina Cunmulaj

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj ka deklaruar publikisht se e ka pasur të pamundur të votojë në zgjedhjet që u mbajten në Tuz, Mal të...

Kryesore Show Biz 11:40 - 7 Janar, 2019

Përflitej prej vitesh, Ardit Gjebrea merr vendimin e rëndësishëm për “Kënga Magjike 2019”

Në edicionin e 21-të të festivalit “Kënga Magjike”do të ketë ndryshime vërtet të rëndësishme në mënyrën e votimit. Lajmin e ka dhënë vetë producenti dhe moderatori...

Kryesore Show Biz 21:00 - 6 Janar, 2019

Kënga e Bleona Qeretit ndër më të votuarat nga DJ, lë pas Ariana Granden

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti, rreth gjashtë muaj më parë, ka publikuar këngën më të fundit. Në vidioklipin e këngës, Bleona duket në formë mjaft të...