Connect with Us

All posts tagged "vrasje te vogla"

Life Style 10:06 - 14 Shtator, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Serhani i propozon për martesë Ojas

Kur mëson që Merve i dha divorcin Serhani shkon me vrap të takojë Ojën dhe kujton momentet me të. Tajlan ka frikë se Pelin do e...

Life Style 10:04 - 13 Shtator, 2019

Serhan mëson se Oja e ka tradhtuar/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Pelin përpiqet të mësojë të vërtetën për Kerimin nëpërmjet Emres. Emre nuk i jep asnjë informacion Pelinit. Pelin e ka të vështirë të marrë një vendim....

Life Style 10:12 - 12 Shtator, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja tradhton Serhanin për Kerimin

Pelin dhe Tajlan shqetësohen kur në shtëpi u vjen një letër për çështjen hetimore. Emre i dërgon mesazh Pelinit dhe i thotë se ka një ide...

Life Style 10:16 - 11 Shtator, 2019

Kerem mëson vendndodhjen e Merves/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Serhan habitet kur Pelin tregon se Edipin e vrau Arzu. Ai është i vetmi që nuk e dinte këtë fakt ndërsa të tjerët qëndrojnë të heshtur....

Life Style 10:03 - 10 Shtator, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja fotografon Emren dhe Pelinin në momente intime

Oja pyet Tajlanin nëse i ka treguar ndokujt se ajo e di për vrasjen e Arzus. Tajlan i betohet që nuk i ka treguar askujt. Oja...

Life Style 10:11 - 9 Shtator, 2019

Mehmet kërkon të marrë hak për vdekjen e Arzusë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Pelin me ndihmën e Ojas largohet nga darka me Tajlanin dhe shkon në jahtin e Emres. Ai i kërkon Pelinit të bashkohen. Mehmet shkon në jaht...

Kryesore Show Biz 10:03 - 5 Shtator, 2019

Mehmet zbulon se kush e vrau Arzun/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Mehmet përlotet kur kujton Arzun. Burxhu e gjen Mehmetin duke qarë dhe e ngushëllon. Mehmet ndihet fajtor që e ka mërzitur Arzun duke e tradhëtuar me...

Life Style 10:39 - 26 Gusht, 2019

Tajlan vendos të kallxojë në polici vrasësin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Emre i tregon Pelinit dhe Arzus se ishte Merve ajo që e njohu me Burxhun. Emre thotë se Pelin e dinte këtë. Arzu beson Emren dhe...

Life Style 10:09 - 22 Gusht, 2019

Kerimi i kërkon Merves të tërheqë denoncimin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Kerim shkon në shtëpinë e Merves dhe i kërkon të tërheqë denoncimin kundër qenve të tij. Merve i vë kusht Kerimit të largohet nga Sarmashëku nëse...

Life Style 12:10 - 13 Gusht, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja dyshon tek Serhani për vrasjen e Edipit

Arzu fillon të dyshojë se Mehmet po e tradhton sërish. Komisari dyshon tek Serhan dhe e merr në pyetje për vdekjen e Edipit. Serhan mohon të...

Life Style 10:12 - 18 Korrik, 2019

Merve sigurohet që Oja ka vdekur/ Çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”?

Tajlan sheh Pelinin duke biseduar me Mehmetin dhe bëhet xheloz. Merve pret që të përhapet lajmi i vdekjes së Ojas. Pelin afrohet me Arzun dhe mëson...

Life Style 10:13 - 11 Korrik, 2019

Merve dhe Elif bashkohen për t’i bërë keq Ojas/ Çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Elif pranon t’ja bëjë kurën Ojas. Tajlan vishet bukur për t’i rënë në sy shërbyeses së re por zhgënjehet kur mëson se ajo është larguar. Oja...

Kryesore Show Biz 19:26 - 7 Korrik, 2019

Gjithçka nisi në film/ Arzu flet për lidhjen e saj me komisarin

Aktorja e njohur për rolin e saj si “Arzu” në serialin “Vrasje të Vogla”, Tulin Ozen është në një lidhje dashurie me komisarin që luan në...

Life Style 10:12 - 4 Korrik, 2019

Merve kërkon të heqë qafe Ojan/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Merve takon në burg vëllain e saj Rëzain dhe i tregon që Serhani e la. Ajo i kërkon çelësat e shtëpisë dhe i tregon që ka...

Life Style 11:24 - 26 Qershor, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Mehmet braktis Burxhun dhe rikthehet tek Arzu

Oja shkon në apartamentin e Serhanit dhe kalojnë momente intime. Merve i tregon Mehmetit se raporti Burxhus është fallco. Mehmet ndahet nga Burxhu. Ai kthehet në...