Connect with Us

All posts tagged "vrasje"

Life Style 18:17 - 15 Shkurt, 2020

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth...

Kuriozitete 13:05 - 22 Nentor, 2019

Nga s**** me kafshët tek vrasja e bashkëshortit/ Zbuloni 9 ligjet më të çuditshme në botë që nuk i dinit

Ka shumë rregulla dhe ligje që duhet të ndjekim. Por disa vende nëpër botë kanë ligje kaq të çuditshme, sa është e vështirë të besosh se ato...

Showbizz 13:20 - 19 Nentor, 2019

“Shumë mendojnë të vrasin veten, si unë”/ Pranon publikisht se është gay, ja fjalimi emocionues i grimierit shqiptar

Ai u be i njohur nga videot ne Instagram te yllit te reality show “Keeping up with the Kardashians” Kim Kardashian, ku grimonte dhe fliste shqip....

Showbizz 11:58 - 23 Tetor, 2019

“Thirrje për vrasje, ku është policia?”/Biznesmeni gay i përgjigjet Kujtim Gjuzit

Debatet mes biznesmenit të vetëshpallur gay Elton Ilirjani dhe deputetit shqiptar Kujtim Gjuzi, vijojnë ende jo vetëm në televizion por edhe në rrjetet sociale. Pak orë...

Showbizz 13:46 - 19 Tetor, 2019

“Tentova të vras veten”/ Zbuloni disa fakte rreth jetës së “Sulltaneshës Hyrrem”

E lindur në vitin 1983 në Gjermani, aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli, në vitin 2010 u bë tepër e njohur në Shqipëri dhe jo vetëm...

Kuriozitete 13:10 - 5 Tetor, 2019

Seri vrasjesh dhe sulme të rënda/ Paralajmëron FBI, filmi më i ndjekur i momentit shkakton terror tek shikuesit

Pak javë më parë , të gjithë fansat e “Joker” u cmendën pas trailerit të ri të këtij filmi duke u bërë kështu traileri më i...

Life Style 09:41 - 25 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Oja dhe Serhan martohen, ja ç’do ndodhë në episodin e fundit

Oja lë dasmën e Burxhus dhe shkon në shtëpi. Ajo gjen Shebnemin pranë Denizit dhe nuk e lejon t’ja marrë djalin. Oja dhe Shebnem zihen me...

Life Style 10:09 - 24 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Burxhu arrestohet në mes të dasmës, ja ç’do ndodhë sot

Merve nis jetën e re me Kerimin. Serhan surprizon Ojan me një unazë. Merve dyshon që Arzun e ka vrarë Burxhu. Tajlan tenton të vrasë Emren....

Life Style 09:49 - 23 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Merve lidhet me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Të gjithë në Sarmashëk mësojnë lidhjen e Merves me Kerimin. Burxhu habitet nga ky lajm dhe mëson se Oja e Pelin e dinin. Gjykata ia jep...

Life Style 09:38 - 20 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan mëson të shkuarën e Merves me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Pelin mëson se Kerim ka ardhur në Sarmashëk për Merven. Pelin i tregon Ojas për lidhjen e Kerimit me Merven dhe i thotë ta përdorë këtë...

Kuriozitete 12:40 - 18 Shtator, 2019

“Mund të vrasë 80 milionë njerëz”/ Ekspertët e shëndetësisë përhapin alarmin, kjo sëmundje ngjitëse mund të rikthehet

Në shekullin e 20′ një formë gripi e cila quhej ndryshe edhe sëmundje ngjitëse,  infektoi një të tretën e popullsisë së botës dhe la të vdekur...

Life Style 09:40 - 18 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan hakmerret ndaj Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Merve i tregon Kerimit se Serhan kërkon të marrë kujdestarinë e Milës dhe i kërkon atij të mos takohen për disa kohë. Serhan ankohet në ministri...

Life Style 09:38 - 17 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Shebnem bind Merven dhe Serhanin të mos divorcohen, ja ç’do ndodhë sot

Shebnem ia vë syrin Kerimit dhe e pëlqen shumë atë. Kerim i tregon Emres se Merve është kthyer. Ai i tregon gjithashtu dyshimet që ka se...

Life Style 10:16 - 16 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan i propozon Ojas për martesë, ja ç’do ndodhë sot

Kur mëson që Merve i dha divorcin Serhani shkon me vrap të takojë Ojën dhe kujton momentet me të. Tajlan ka frikë se Pelin do e...

Life Style 10:10 - 6 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan mëson mashtrimin e Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Mehmet dyshon se Emre ka kryer krimin e  Arzusë. Emre i kërkon Pelinit të hanë drekë së bashku në përvjetorin e martesës së saj me Tajlanin....