Connect with Us

All posts tagged "vrasje"

Showbizz 13:46 - 19 Tetor, 2019

“Tentova të vras veten”/ Zbuloni disa fakte rreth jetës së “Sulltaneshës Hyrrem”

E lindur në vitin 1983 në Gjermani, aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli, në vitin 2010 u bë tepër e njohur në Shqipëri dhe jo vetëm...

Kuriozitete 13:10 - 5 Tetor, 2019

Seri vrasjesh dhe sulme të rënda/ Paralajmëron FBI, filmi më i ndjekur i momentit shkakton terror tek shikuesit

Pak javë më parë , të gjithë fansat e “Joker” u cmendën pas trailerit të ri të këtij filmi duke u bërë kështu traileri më i...

Life Style 09:41 - 25 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Oja dhe Serhan martohen, ja ç’do ndodhë në episodin e fundit

Oja lë dasmën e Burxhus dhe shkon në shtëpi. Ajo gjen Shebnemin pranë Denizit dhe nuk e lejon t’ja marrë djalin. Oja dhe Shebnem zihen me...

Life Style 10:09 - 24 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Burxhu arrestohet në mes të dasmës, ja ç’do ndodhë sot

Merve nis jetën e re me Kerimin. Serhan surprizon Ojan me një unazë. Merve dyshon që Arzun e ka vrarë Burxhu. Tajlan tenton të vrasë Emren....

Life Style 09:49 - 23 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Merve lidhet me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Të gjithë në Sarmashëk mësojnë lidhjen e Merves me Kerimin. Burxhu habitet nga ky lajm dhe mëson se Oja e Pelin e dinin. Gjykata ia jep...

Life Style 09:38 - 20 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan mëson të shkuarën e Merves me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Pelin mëson se Kerim ka ardhur në Sarmashëk për Merven. Pelin i tregon Ojas për lidhjen e Kerimit me Merven dhe i thotë ta përdorë këtë...

Kuriozitete 12:40 - 18 Shtator, 2019

“Mund të vrasë 80 milionë njerëz”/ Ekspertët e shëndetësisë përhapin alarmin, kjo sëmundje ngjitëse mund të rikthehet

Në shekullin e 20′ një formë gripi e cila quhej ndryshe edhe sëmundje ngjitëse,  infektoi një të tretën e popullsisë së botës dhe la të vdekur...

Life Style 09:40 - 18 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan hakmerret ndaj Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Merve i tregon Kerimit se Serhan kërkon të marrë kujdestarinë e Milës dhe i kërkon atij të mos takohen për disa kohë. Serhan ankohet në ministri...

Life Style 09:38 - 17 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Shebnem bind Merven dhe Serhanin të mos divorcohen, ja ç’do ndodhë sot

Shebnem ia vë syrin Kerimit dhe e pëlqen shumë atë. Kerim i tregon Emres se Merve është kthyer. Ai i tregon gjithashtu dyshimet që ka se...

Life Style 10:16 - 16 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan i propozon Ojas për martesë, ja ç’do ndodhë sot

Kur mëson që Merve i dha divorcin Serhani shkon me vrap të takojë Ojën dhe kujton momentet me të. Tajlan ka frikë se Pelin do e...

Life Style 10:10 - 6 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan mëson mashtrimin e Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Mehmet dyshon se Emre ka kryer krimin e  Arzusë. Emre i kërkon Pelinit të hanë drekë së bashku në përvjetorin e martesës së saj me Tajlanin....

Life Style 09:40 - 4 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Arzu humb jetën pas një aksidenti, ja ç’do ndodhë sot

Arzu ndjek Emren me qëllimin për ta ’zhdukur’. Ajo tenton ta përplasë me makinë Emren por një tjetër makinë përplas Arzun. Arzu humb jetën. Ditën tjetër...

Life Style 09:52 - 3 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Oja mëson se Edipin e ka vrarë Arzu, ja ç’do ndodhë sot

Burxhu i kërkon Emres të martohen dhe të bëjnë fëmijë. Emre i vë kusht Burxhus të bëhet mikeshë me Pelinin. Arzu pyet Tajlanin nëse do e...

Life Style 09:40 - 2 Shtator, 2019

Vrasje të vogla/ Arzu tenton të vrasë Tajlanin, ja ç’do ndodhë sot

Arzu kujton sesi Edipi i tha asaj dhe vajzave që gjithçka do e tregojë në polici. Ajo mendon për një zgjidhje për të shpëtuar nga kjo...

Life Style 10:31 - 30 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Arzu kërcënon Burxhun me sekretin që mëson, ja ç’do ndodhë sot

Arzun e vret ndërgjegja përgjegja për krimin që ka bërë. Emre i tregon Kerimit se Arzu e ka bërë vrasjen ndërsa Pelin dhe Merve kanë heshtur....