Connect with Us

All posts tagged "Wanda Nara"

Showbizz 13:19 - 22 Prill, 2020

Dëshmitare e takimit të shfrenuar seksual mes Maradonës dhe Wanda Nara/ Gazetarja e famshme plas “bombën”: Nuk me lanë të flija zhurmat teksa bënin s*ks

Ylli i televizionit argjentinas Mirtha Legrand, ka treguar për aferën seksuale të legjendës së futbollit Maradona me gruan e futbollistit ëanda Nara. Sipas saj kjo ka...

Showbizz 09:51 - 18 Prill, 2020

FOTOT-Wanda Nara nuk përmbahet as në izolim/ Ndez Instagramin me pozat e nxehta

Gruaja e futbollistit të njohur Mauro Icardi, Wanda Nara ka çmendur 6 milionë ndjekësit e saj në Instagram. 33 vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend...

Showbizz 10:30 - 5 Mars, 2020

Gruaja e futbollistit “luan” me ndjekësit/ Wanda Nara nuk përmbahet me fotot “hot”

Gruaja e futbollistit të njohur Mauro Icardi, Wanda Nara ka çmendur 6 milionë ndjekësit e saj në Instagram. 33 vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend...

Showbizz 11:14 - 10 Shkurt, 2020

BOOM BOOM- Wanda Nara në 50 foto përvëluese

Gruaja e futbollistit të njohur Mauro Icardi, Wanda Nara ka çmendur 6 milionë ndjekësit e saj në Instagram. 33 vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend...

Showbizz 18:32 - 17 Janar, 2020

Wanda Nara “tërbon” Parisin/ Pozon pa të brendshme poshtë urës

Wanda Nara i ka vënë flakën edhe një herë Instagramit me pozat e saj të nxehta. Wanda së bashku me futbollistin e njohur Mauron kanë udhëtuar...

Showbizz 15:35 - 11 Janar, 2020

FOTOT-Wanda Nara i lë pak vend imagjinatës/ Çmend ndjekësit me fotot e fundit

Gruaja e futbollistit të njohur Mauro Icardi, Wanda Nara ka çmendur 6 milionë ndjekësit e saj në Instagram. 33 vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend...

Showbizz 17:00 - 25 Dhjetor, 2019

“Askush nuk ka dështuar në s*ks me mua”/ Wanda Nara zbulon sekretet e jetës

Ajo është një nga vajzat më të komentuara të showbizit të huaj. Bëhet fjalë për gruan e futbollistit të njohur Mauro Icardi. Gjatë një interviste për...

Showbizz 16:06 - 10 Dhjetor, 2019

Format e saj çmendin ndjekësit/ Foto më shpërthyese të Wanda Nara

Bashkëshortja e futbollistit të Interit Mauro Icardi, Wanda Nara nuk nguron asnjëherë të jetë në qendër të vëmendjes në mediat rozë me fotot e saj bombastike....

Showbizz 16:11 - 27 Shtator, 2019

E zhveshur në çarçafët e bardhë/ Gruaja seksi e futbollistit “çmend” ndjekësit me videon

Bashkëshortja e futbollistit Mauro Icardi ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj. Wanda Nara ka thyer rrjetin me pozat e saj nudo dhe provokative....

Kryesore Show Biz 22:10 - 28 Tetor, 2018

Wanda Nara rrëfehet: “Pesë fëmijë? Dua të kem edhe të tjerë, por Icardi do të më braktiste…”

“Më pëlqejnë shumë fëmijët, do të bëja dhe të gjashtin, por nëse do të ndodhte Mauro do të më linte mua dhe të gjithë familjen!” Këto...