Connect with Us

All posts tagged "Xhensila Myrtezaj"

Showbizz 13:04 - 15 Janar, 2020

FOTO-Pa pikë grimi dhe pa filtra/ Xhensila Myrtezaj surprizon fansat

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet që gjithnjë është komentuar për bukurinë e saj. As Xhensila nuk iu ka shpëtuar...

Showbizz 19:56 - 26 Nentor, 2019

“Si nënë, ndjej dhimbje për çdo frymë që ndali së frymuari”/ Xhensila Myrtezaj ngushëllon familjet që humbën të dashurit e tyre

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga artistet e cila ka ngushëlluar familjet që humbën njerëzit e tyre më të dashur. Nëpërmjet një postimi në Instagram Xhensila...

Showbizz 15:48 - 21 Nentor, 2019

“Fanset më të flakta”/ Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prezantojnë për herë të parë Ajkën në publik

Ditën e djeshme, aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar filmin e tij “Falco” i cili tashmë është në të gjitha kinematë. Pranë tij në këto...

Showbizz 16:19 - 20 Nentor, 2019

Konkurrencë mes tyre?/ Amarda Toska ka dy fjalë për Bes Kallakun

Ditën e sotme, aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar filmin e tij të parë, Falco, për të cilin është folur shumë në mediat rozë. Të...

Showbizz 20:05 - 26 Tetor, 2019

VIDEO-Xhensila Myrtezaj publikon këngën e re në Paris dhe të gjithë u fiksuan pas saj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Këngët e saj janë kthyer menjëherë në hite dhe janë klikuar pafund në...

Showbizz 15:21 - 25 Tetor, 2019

“Përveç Zotit, unë jam dëshmitare”/ Xhensila Myrtezaj bën dedikimin e ëmbël për Bes Kallaku

Aktori i humorit Bes Kallaku ka bërë të ditur se muajin e ardhshëm filmi i tij i parë “Falco” do të jetë në të gjitha kinematë....

Showbizz 15:17 - 20 Tetor, 2019

E dashura e Olsi Bylykut publikon foton me Xhensila Myrtezajn/ Fansat kapin detajin

Aktori i humorit Olsi Bylyku prej kohësh është  në një romancë dashurie me partneren e tij, Egli Tako. Tashmë ajo është prënsë tij në çdo dalje...

Showbizz 16:35 - 16 Tetor, 2019

Vajzat më seksi të ekranit pa make up/ Fotot e Vipave që guxuan dhe i lanë të gjithë pa fjalë

Ato janë vajzat më seksi dhe të bukura të ekranit. Jemi mësuar që t’i shohim gjatë gjithë kohës të kuruara deri në detaj, por kanë patur...

Showbizz 15:17 - 15 Tetor, 2019

Bes Kallaku i ushqen Ajkës dashurinë për kafshët/ Aktori bën komentin e papritur për Xhensilën

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara nga publiku shqiptar. Pasi Xhensila publikoi videon teksa Ajka hidhte hapat...

Showbizz 17:26 - 6 Tetor, 2019

Me keqardhje dhe dashuri, Xhensila anulon koncertin/ Ja çfarë ndodhi me këngëtaren

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga më të kërkuarat në koncerte pasi publiku e pëlqen dhe i ndjek gjithnjë projektet e saj. Këngëtarja ka njoftuar se...

Showbizz 18:57 - 5 Tetor, 2019

VIDEO- Xhensila Myrtezaj shfaqet pa tualet dhe nuk keni parë fytyrë me engjëllore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është nja nga vajzat më të bukura të showbizit. Por nuk kanë munguar ratset kur është përfolur për ndërhyrje plastike. Nëpërmjet disa videove...

Kryesore Show Biz 11:26 - 19 Shtator, 2019

Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj i bëjnë “lajka” njëra-tjetrës/ Publikojnë foto të përqafuara

Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj janë dy personazhe mjaft të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse nuk i kemi parë shpesh në shoqërinë e njëra tjetrës...

Kryesore Show Biz 15:13 - 12 Shtator, 2019

Xhensila Myrtezaj “tërbon” rrjetin/ Shkrep poza seksi në ashensor

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj po shijon pushimet së bashku me familjen e saj, Bes Kallakun dhe Ajkën. Ajo ka publikuar foto të ndryshme ku tregon momentet më...

Kryesore Show Biz 21:56 - 1 Shtator, 2019

Darkë romantike dhe rrugë e shtruar me qirinj/ Xhensila Myrtezaj surprizon Bes Kallakun

Çifti më i dashur për publikun Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë festuar ditën e sotme përvjetorin e dytë të martesës. Aktori ka uruar bashkëshorten e...

Kryesore Show Biz 15:09 - 15 Gusht, 2019

E vogla e “Etheve” që u shndërrua në princeshë/ Xhensila Myrtezaj do t’iu bëjë të “çmendeni” pas saj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bë e njohur falë talent show “Ethet e së premtes mbrëma”. Myrtezaj atëherë ishte vetëm 14 vjeç. Për një kohë shumë të...