Connect with Us

All posts tagged "Xhensila"

Showbizz 11:53 - 17 Nentor, 2019

“Si kam jetuar unë pa këtë lumturi”/ Xhensila Myrtezaj tregon si i ka ndryshuar jeta pas lindjes së vajzës

Rreth 1 vit më parë, çifti më i komentuar i showbizzit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, u bënë prindër për herë të parë të një vajze...

Showbizz 12:53 - 10 Nentor, 2019

Pjesa më e preferuar në trupin e bashkëshortit/ Xhensila Myrtezaj jep përgjigjen që nuk e priste askush

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj, pëlqehet shumë nga publiku për hitet dhe bashkëpunimet e saj më të fundit. E ftuar së fundmi, në emisionin “Klanifornia Show” ,...

Showbizz 10:05 - 10 Nentor, 2019

“1 vit që nuk fle gjumë”/ Xhensila Myrtezaj flet për peripecitë me vajzën e saj dhe zgjerimin e familjes

Këngëtarja shqiptare e cila pëlqehet shumë nga publiku, Xhensila Myrtezaj, edhe pse ishte larguar për pak kohë nga intervistat televizive, vendosi të shfaqej në spektaklin “Klanifornia”....

Showbizz 12:05 - 5 Nentor, 2019

VIDEO-“Boft hajër kush e ka filmu”/ Bes Kallaku “fëlliq” Xhensila Myrtezaj, ja cfarë i ndodhi këngëtares në mes të rrugës

Aktori i humorit Bes Kallaku nuk lë rast pa bërë për të qeshur fansat e tij në Instagram. Pak kohë më parë ai zbuloi një nga...

Showbizz 10:58 - 14 Tetor, 2019

FOTO- Xhensila Myrtezaj mahnit me bukurinë e saj/ Ja si duket këngëtarja ujë e sapun

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, jane çifti më i pëlqyer në showbizzin shqiptar dhe ata janë tepër aktiv në rrjetet e tyre sociale ku nuk ngurojnë...

Showbizz 15:10 - 10 Tetor, 2019

Video-“Nëse do të kisha një të dashur me shumë lekë”/ Xhensila Pere nuk përmbahet, zbulon sekretet

Ish banorja e “Big Brother Albania”, Xhensila Pere, është një nga vajzat më aktive dhe të përfolura të showbiz-it shqiptar. Së fundmi, ajo ka qënë e ftuar...

Kryesore Show Biz 22:22 - 23 Gusht, 2019

“I ka hipur vetja në qejf”/ Komentuesit “masakrojnë” Xhensila Myrtezaj pas kësaj fotoje

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj konsiderohet si një ndër femrat më të bukura në showbizzin shqiptar dhe gjithmonë është pëlqyer dhe komentuar për bukurinë e saj ,...

Kryesore Show Biz 12:40 - 23 Korrik, 2019

“Photoshop i gjallë”/ Pasi e akuzuan, Xhensila i “mbyll” gojën të gjithëve me këtë video

Prej dy ditësh këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qënë në qëndër të vëmendjes me një foto të saj ku shfaqej mjaft tërheqëse e veshur sportive dhe në pah...

Kryesore Show Biz 12:10 - 14 Korrik, 2019

“Rrethuar me dashuri”/ Xhensila publikon momentet më të bukura nga ditëlindja e Ajkës

Ditën e premte, Xhensila dhe Bes Kallaku festuan ditëlindjen e vajzës së tyre e cila mbushi 1 vjeç dhe çifti organizoi një super festë ku ishin...

Kryesore Show Biz 15:05 - 9 Korrik, 2019

“Të kërkoj falje, sot e kuptoj se…”/ Xhensila Myrtezaj i bën dedikimin e veçantë mamasë së saj

Dita e sotme duket se është shumë e veçantë për këngëtaren shqiptare Xhensila Myrtezaj. Ajo ka zbuluar se nëna e saj feston ditëlindjen dhe ka publikuar pak...

Kryesore Show Biz 10:53 - 14 Maj, 2019

“E kam ftuar nuk ka ardhur”/Moderatori shqiptar tregon hatërmbetjen me Xhensila Myrtezaj

Në emisionin e Klan Kosovës, “Nd’rrimi i Natës”, moderatori Alaudin Hamiti  kishte të ftuar këngëtarin Don Phenom, dhe gjatë një loje të realizuar në emision refuzoi...

Kryesore Show Biz 10:10 - 14 Maj, 2019

“Ana e errët e Xhensilës”/Bes Kallaku “demaskon” bashkëshorten në video

Aktori i humorit Bes Kallaku shpesh shpërndan foto ose video të përditshmërisë në Instagram ku përfshin edhe bashkëshorten Xhensila Myrtezaj. Ai ka postuar dy video në...

Kryesore Show Biz 13:40 - 10 Prill, 2019

“Faleminderit At”/Xhensila Myrtezaj kalon ditëlindjen në mënyrë të veçantë

Ditën e djeshme këngëtarja  e njohur Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen. Ndryshe nga personazhet e tjerë, Xhensila kishte zgjedhur të mos shpërndante asnjë nga urimet që mori...

Kryesore Show Biz 12:53 - 26 Mars, 2019

Pas suksesit me Xhensila Myrtezaj, kantautori shqiptar nuk ndalet/Së shpejti projekti i rradhës

Pas rikthimit si kantautor pas 7 vitesh, me bashkëpunimin me Xhensila Myrtezajn, Pirro Çako ka gati projektin e radhës. Lajmin e ka dhënë Ardit Gjebrea në...

Kryesore Show Biz 12:25 - 18 Mars, 2019

“Të ka ikur truri nga…”/Themeluesja e “Down Syndrome Albania” revoltohet me Xhensila Myrtezaj

Të premten e kaluar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj nuk u përmbajt ndaj një komentuesi që shprehej se arsyeja përse Xhensila nuk e bën publike të bijën, është...