Connect with Us

All posts tagged "Xhinse"

Kuriozitete 12:09 - 23 Nentor, 2019

Doni që xhinset të ruajnë ngjyrën dhe të “shkëlqejnë”?/ Ja metoda më e çuditshme që nuk e dinit

Të gjithë ne kemi xhinse që nuk numërohen në garderobën tonë. Por a e dini se xhinset duhen larë shumë rrallë? Sipas statistikave 90% xhinseve që...

Fashion 12:20 - 1 Nentor, 2019

Çfarë mund të bëni me një palë xhinse?/ Ja 4 kombinimet më të përshtatshme për këtë sezon

Me rikthimin e kohës së ftohtë, edhe xhinset do të bëhen pjesë e garderobës tonë të përditshme. Por si t’i kombinojmë ato për të mos pasur...

Fashion 11:40 - 22 Shtator, 2019

Si të kombinoni xhinset e zeza këtë sezon vjeshte? Ja 15 idetë më të përdorura dhe të rehatshme

Çfarë duhet të vishni që mos të dukeni e “dalë nga moda”? Xhinset e zeza. Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në...

ledina celo foto
Kryesore Show Biz 11:53 - 13 Qershor, 2019

Xhinse me bel të lartë dhe bluzë të tejdukshme/ Si dukeshin gocat e “Tironës” 25 vite më parë

Ajo u konsiderua si një nga femrat më të bukura shqiptare në vitet 90′ dhe duket se vazhdon të jetë. Ledina Çelo, sot 42 vjeç duket...

Kryesore Show Biz 18:43 - 3 Maj, 2019

Modelja rrit temperaturat/ Nxjerr trendin më të ri të xhinseve

Aktorja dhe modelja e famshme Emily Ratajkowski di gjithmonë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Ajo numëron rreth 22.5 milionë ndjekës në llogarinë e saj në...

Fashion 13:53 - 13 Prill, 2019

Si t’i kombinoni xhinset dhe bluzën e bardhë? Zbuloni zgjidhjen perfekte

Xhinse blu + këmishë e bardhë + sandale bezhë të errët, janë gjithmonë një sukses! Këpucët bezhë janë zgjedhja ideale për kombinimin e xhinseve me bluzë...

Fashion 13:25 - 29 Mars, 2019

“Gjeja më e shëmtuar”/Risia e xhinseve pritet keq nga përdoruesit

Të brendshmet e reja janë pritur aq keq sa një përdorues i quajti si “gjëja më e shëmtuar që kam parë në jetën time”.Këto xhinse që...

Fashion 12:40 - 29 Mars, 2019

Ju themi 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset e bardha këtë sezon

Trendet e xhinseve ndryshojnë, por ka një stil që është esencial sa herë që vjen pranvera dhe vera: pantallonat e bardha! Gjithmonë jemi të hapura për...

xhinset e mamave trend v
Fashion 23:40 - 24 Mars, 2019

Foto/”Xhinset e mamave”,trendi i viteve 90’ që po kthehet fuqishëm

Jemi duke  jetuar periudhën e ripërjetësimit të modës. Pas rikthimit të disa elementëve të viteve 80’ gjatë dimrit dhe vjeshtës si dhe kthimi i xhinseve të...

Fashion 13:40 - 12 Mars, 2019

Sipas stilistëve/Xhinset që ju duhen këtë vit dhe do dukeni mahnitëse

Ka disa xhinse në veçanti që janë më popullore dhe duhet të kemi të paktën nga një për secilën prej tyre në gardërobën tonë këtë vit....

Fashion 15:25 - 5 Mars, 2019

Trendi më i ri: Xhinset asimetrike!

Në modë, jo çdo trend i ri ndodh për një arsye specifike. Të njëjtën gjë themi edhe për xhinset asimetrike; njëra këmbë është e ngushtë, ndërsa...

Fashion 21:00 - 25 Dhjetor, 2018

Harrojini xhinset e ngushta! Gjatë 2019-ës, një tjetër lloj xhinsi do të bejë namin

Le ta pranojmë, xhinset e ngushta pas trupit nuk janë edhe aq të rehatshme! Sigurisht që dukemi bukur dhe ekspozojmë linjat e trupit, por nga ana...

Kryesore Show Biz 11:40 - 10 Dhjetor, 2018

“Unë nuk bie aq poshtë… Xhinset m’i kërkoi e para!” Rina Balaj i përgjigjet Baby G

Baby G u përgjigj sot publikisht ndaj diss-it që Rina Balaj i bëri në emisionin “Shiko kush luan” ku tha se reperja nuk di të këndojë....

Kuriozitete 21:15 - 14 Tetor, 2018

Nga adoleshenca në të 40-tat: 6 stilet e xhinseve që mund t’i veshim në çdo moshë

Të kërkosh për xhinse mund të jetë gjëja më e vështirë. Çdo sezon sjell forma dhe ngjyra të ndryshme. Ne shpesh na thuhen se cilat stile...

Kryesore Show Biz 23:05 - 12 Gusht, 2018

Këngëtarja e njohur vesh gjithmonë xhinse tejet të gjata për arsyet më të çuditshme!/ Dhe jo nuk është gjatësia arsyeja

35 vjeçarja është aktualisht në Birmingham, duke filmuar shfaqjen e saj të më të re për BBC One, “The Greatest Dancer” dhe në foto të fundit...