Connect with Us

All posts tagged "yje"

Showbizz 16:13 - 7 Janar, 2020

Golden Globe 2020/ 10 momentet surprizuese që humbët gjatë këtij eventi

Golden Globe 2020 ishte eventi më i përfolur i këtyre ditëve. Personazhe të shumt ëu bënë pjesë dhe fituan çmime. Më shumë se një event ndarjesh...

Life Style 23:30 - 31 Dhjetor, 2019

10 aktorët që u shndërruan në yje por më pas u bënë protagonist të dorës së dytë

Një rol për aktorët mund të jetë si kumari: ajo mund t’i bëjë shumë të famshëm ose mund t’i shkatërrojë të gjithë karrierën e tyre si...

Life Style 08:55 - 25 Tetor, 2019

Dashuri, para dhe udhëtime/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Dashi Do të jeni në pozitë të mirë me biznesin dhe financat. Ju mund të negocioni me sukses një shpërblim më të madh ose ndarje komisioni...

Fashion 13:09 - 29 Shtator, 2019

Shik dhe yje të vërteta/ Modeli i flokëve që “tërboi” këngëtaret shqiptare dhe jo vetëm

Disa ditë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila njihet në të gjithë botën për talentin e saj, u shfaq me një pamje...

Fashion 11:40 - 4 Shtator, 2019

Yjet në tapetin e kuq/ Këngëtarja shqiptare i mahnit të gjithë me veshjen që i lë pak vend imagjinatës

Mbrëmjen e djeshme, në Londër u zhvillua eventi “GQ Men Of The Year Awards 2019″, ku shumë yje të Hollywood kaluan në tapetin e kuq si...

Fashion 14:53 - 29 Gusht, 2019

Yjet e famshëm shkëlqejnë në tapetin e kuq/ “Festivali i filmit” në Venecia ngre siparin

Festivali i filmit i organizuar në Venecia, ka ngritur siparin së fundmi dhe mirpriti të famshmit e parë që do të marrin pjesë ku ata kanë parakaluar...

Kryesore Show Biz 11:40 - 10 Qershor, 2019

“Vallëzo me yjet edhe për mua”/Aktorja e njohur në zi, humb njeriun e dashur

Ajo u bë e njohur në Shqipëri me rolin e saj si Bihter te seriali “Dashuri e ndaluar”. Por së fundmi Beren Saat ka humbur mikun...

Kryesore Show Biz 12:53 - 17 Maj, 2019

Festivali i Kanës/Yjet e kinemasë mahnisin sërish me veshjet e tyre në tapetin e kuq

Tre ditë më parë u hap zyrtarisht Festivali i Kanës i cili do të vazhdojë deri më 25 maj. Yjet e kinemasë zbritën në tapetin e...

Fashion 12:10 - 15 Maj, 2019

Festivali i Kanës/Yjet e kinemasë i lënë të gjithë pa fjalë me veshjet e tyre mahnitëse në tapetin e kuq

Festivali i 72-të i Kanës është hapur ditën e djeshme dhe sic e do tradita në tapetin e kuq parakaluan disa nga yjet e njohur të...

Kryesore Show Biz 15:53 - 5 Mars, 2019

Ç’ndodh me fustanet e Tapetit të Kuq pasi i kanë veshur yjet?

Për dizajnerët, Tapeti i Kuq është një ndër momentet e duhur për të promovuar punën e tyre. OSCARS 2019 – JENNIFER LOPEZ, FUSTANI NGA TOM FORD...

Kryesore Show Biz 15:53 - 25 Shkurt, 2019

Si ia bëjnë yjet që duken një mrekulli në tapetin e kuq?

Të gjithë yjet e nominuar për çmimet Oscar me siguri duhet të jenë duke u bërë gati për tapetin e kuq të mbrëmjes së sotme (e...

Fashion 10:12 - 11 Shkurt, 2019

Çfarë veshën yjet në “Grammy”: Të famshmet që mahnitën në tapetin e kuq!

Mbrëmja më e rëndësishme e muzikës “Grammy” nxori në pah  disa nga momentet më të paharrueshme të modës. Yjet nuk zhgënjyen në tapetin e kuq të...

Kryesore Show Biz 13:25 - 9 Shkurt, 2019

Vajzat çmendeshin:19 aktorët e vjetër shqiptar që dukeshin si yje Hollywoodi

  1.Timo Flloko ka qenë ndër aktorët më të bukur shqiptarë, fama e të cilit shkoi deri në Amerikë ku jetoi për 7 vite dhe arriti...

Kryesore Show Biz 21:30 - 25 Janar, 2019

Yjet e mediave sociale që tani e tutje duhet të deklarojnë nëse postimet e tyre kanë qëllime reklamimi

16 yje të mediave sociale, ku përfshihen këngëtaret Elie Goulding, Rita Ora, modelja Rosie Huntington-Whiteley dhe Alexa Chung apo influencerja Zoella, kanë nënshkruar një marrveshje sipas...

Kryesore Show Biz 21:00 - 25 Janar, 2019

Si dukeshin yjet e Hollywood-it kur ishin në Universitet: Bradley Cooper do t’ju zhgënjejë

Shokët e klasës, kolegët, të njohurit dhe fqinjët ndonjëherë bëhen jo vetëm njerëz të suksesshëm, por edhe të famshëm. Dhe disa vite më vonë, ju shikoni...