Connect with Us

All posts tagged "yll televizioni"

Showbizz 18:41 - 8 Nentor, 2019

VIDEO-Ylli i televizionit bën ndërhyrjen në fytyrë live/ Ndjekësit e masakrojnë me kritikat

Pak kohë më parë ajo u zotua se nuk do të bënte kurrë ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë pasi kur e provoi iu duk vetja si personazhi...

Showbizz 20:10 - 5 Nentor, 2019

FOTO-I çmendi të gjithë meshkujt me format e saj/ Ylli i Towie djeg rrjetin me fotot me bikini

Ylli i televizionit Lauren Goodger është një nga personazhet më të komentuara në shoëbizin e huaj. Së fundi ajo ka provokuar duke u shfaqur tejet sensuale...

Kryesore Show Biz 15:29 - 19 Shtator, 2019

Ylli i televizionit mahnit me linjat e saj/ Fotot më tunduese të Yazmin Oukhellou

Ylli i televizionit Yazmin Oukhellou i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj. Teksa po shijon pushimet në Marbella të Spanjës, Yazmin nuk harron të...

Kryesore Show Biz 15:33 - 13 Shtator, 2019

WOW/ Fotot më tunduese të “yllit” të televizionit

Georgia Steel është një nga vajzat më seksi të showbizit të huaj. Ajo është bërë e njohur për publikun e huaj në vitin 2018 ku mori...

Kryesore Show Biz 16:32 - 11 Shtator, 2019

E nxehtë dhe shpërthyese/ Kjo është farmacistja më “bishë” që keni parë ndonjëherë

Ajo quhet Ana Vakili. Ana është bërë e njohur në realityshoën më të famshëm si “Love Islands”. Bukuroshja brune është gjithashtu farmaciste dhe yll televizioni. Ana...

Kryesore Show Biz 16:48 - 9 Shtator, 2019

Ylli i televizionit tundon me fotot provokuese/ Njihuni me bukuroshen e reality showt të famshëm

Ylli i televizionit Elma Pazar është mjaft e komentuar në showbizin e huaj. Ndjekësit e saj në rrjetet sociale e adhurojnë për format dhe ëmbëlsinë që...