Connect with Us

All posts tagged "yll"

Showbizz 12:04 - 25 Nentor, 2019

Ylli televiziv që i “çmendi” të gjithë me format e saj/ Fotot më bombastike dhe seksi të Tyne Lexy Clarkson

Ylli televiziv Tyne Lexy Clarkson është një nga vajzat që u bë  e njohur në reality shown e famshëm “Love Islands.” Ajo gjithashtu ka marrë pjesë...

Showbizz 12:48 - 6 Nentor, 2019

Ylli televiziv çmend rrjetin me të kuqe/ Fotot “bombë” dhe seksi të Lauren Goodger

Ajo njihet si modelja dhe ylli televiziv me format më bombastike në rrjet. Së fundmi Lauren Goodger ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore, e...

Kuriozitete 15:47 - 23 Tetor, 2019

Yll pornoje dhe e vështirë për tu kapur/ Zbuloni 15 fakte interesante për një grua “Dash”

1- Nëse fitoni zemrën e një gruaje “Dash”, vërtet mund ta konsideroni veten me fat. 2-Gruaja Dash është romantike, pasionante, e dashur dhe e vështirë për...

Showbizz 15:34 - 7 Tetor, 2019

Foto-Një yll si mamaja e saj/ Vajza e Monica Belluci-t i lë të gjithë pa fjalë me tiparet mahnitëse

15 vjecarja Deva Cassel, njihet tashmë si vajza bukuroshe e aktores ikonike italiane Monica Belluci dhe ish partnerit të saj, aktorit francez Vincent Cassel. Me flokët...

Showbizz 12:20 - 5 Tetor, 2019

FOTO- Era Istrefi është e marrosur pas këtij ylli botëror

Pas hitit të saj i cili tashmë numëron qindra klikime të quajtur”Let’s get married”, në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Yellow Claw,  Era Istrefi duket...

Kuriozitete 19:02 - 27 Shtator, 2019

Planeti gjigant rreth yllit të vogël ‘nuk duhet të ekzistojë’

Astronomët kanë zbuluar një planet gjigant që, siç thonë ata, nuk duhet të ekzistojë, sipas teorive aktuale. Ylli, i cili shtrihet 284 trilion km larg, është...

Kryesore Show Biz 22:05 - 10 Korrik, 2019

“Jam e mbushur me ankth”/ Ylli i “Keeping up with the Kardashians” shpërthen në lot në mes të emisionit

Sezoni i 17-të i ‘Keeping Up With the Kardashians’ po bën shumë bujë në internet ku shfaqen shumë skena të rëndësishme dhe e fundit që po...

Kryesore Show Biz 11:25 - 29 Maj, 2019

16 mijë dollarë fustan/ Ylli i Instagramit nuk pyet për shpenzime, pozon seksi me fustanin luksoz

Ish stilisti i firmës më luksoze në botë, Givenchy, Julien Macdonald ka nxjerrë në shitje këtë fustan tepër seksi i cili nuk lë vend për imagjinatë....

Kryesore Show Biz 19:09 - 21 Maj, 2019

“Sapo u bëra yll”/ Kastro Zizo merr dhuratën e veçantë për ditëlindje

Kastro Zizo është një nga personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ai njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe moskokçarëse. Së fundi këngëtari dhe...

Kryesore Show Biz 12:25 - 24 Prill, 2019

“Ajo po bëhej një yll i madh”/Zbulohet arsyeja pse Adele dhe ish bashkëshorti i saj u divorcuan pas tetë vitesh

“Adele dhe partneri i saj janë ndarë. Ata janë përkushtuar që të rritin djalin e tyre së bashku me dashuri. Si gjithmonë, ata kërkojnë privatësi. Nuk...

Kryesore Show Biz 21:30 - 29 Mars, 2019

E pabesueshme/4 ditë pasi i dha fund beqarisë, ylli i Hollivudit kërkon anulimin e martesës

Aktorit të famshëm të Hollivudit, Nicolas Cage duket se i mbaroi shpejt mjalti i martesës, pasi vetëm 4 ditë pasi i dha fund beqarisë, ai ka...

Kryesore Show Biz 15:25 - 18 Mars, 2019

Më shumë se 14 milionë ndjekës/Ylli i Youtube hyn në histori me emisionin e saj të parë

Në shtator të këtij viti, ylli i Youtube-t Lilly Singh do të drejtojë një emision të përditshëm në orët e vona të mbrëmjes në NBC. Kësisoj,...

Kryesore Show Biz 12:40 - 17 Mars, 2019

Ylli i filmave me “pullë të kuqe” i jep fund beqarisë/Kush ia rrëmbeu zemrën 26 vjeçares

26-vjeçarja Mia Khalifa, ylli i filmave me pullë të kuqe ka dhënë lajmin se është fejuar me të dashurin e saj me anë të një postimi...

Kryesore Show Biz 11:25 - 15 Mars, 2019

Kejsi Tola tha për Olta Bokën që nuk i ndrit ylli/ Reagon këngëtarja: “Bëre gabim”

Thuhet se dy këngëtaret e dashura për publikun Olta Boka dhe Kejsi Tola kanë pasur një miqësi shumë të mirë me njëra-tjetrën mirëpo për arsye të...

Kryesore Show Biz 11:25 - 6 Mars, 2019

Pasi ylli i muzikës kreu vetëvrasje, bashkëshortja e tij thyen heshtjen

Bashkëshortja e Keith Flint, legjendës së muzikës që u gjet i pajetë dje, thyen heshtjen përmes një postimi. Mayumi Kai, e cila është një DJ dhe...