Connect with Us

All posts tagged "zenka"

Showbizz 17:48 - 17 Dhjetor, 2019

Einxhel Shkira flet për herë të parë për zënkën me Kejvinën:”Nuk kam xhelozi për një femër, i kam falur”

Einxhel Shkira është një nga vajzat më të komentuara të shoëbzit shqiptar. Pak kohë më parë modelja u përfol për një zënkë me modelen Kejvina Kthella,...

Showbizz 12:18 - 9 Dhjetor, 2019

Kejvina Kthella flet për sherrin me Françeska Jaçen: “Secila në hesap të vet”

Modelja Kejvina Kthella është përfolur shumë në media për sherret mes vajzash të njohura të showbizit. Së pari ajo u komentua për sherrin me modelen Françeska...

Kryesore Show Biz 19:13 - 8 Shtator, 2019

“Me gocën e tezes që më bëri unfollow”/ Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj i japin fund zënkës së tyre

Disa kohë më parë dy këngëtaret simpatike, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj patën një grindje dhe nukl i folën më njëra tjetrës. Madje kjo e fundit...

Kryesore Show Biz 12:33 - 22 Gusht, 2019

Nuk flasin më me njëri-tjetrin?/ Noizy bën veprimin e papritur për Oriola Marashin

Mes reperit Noizy dhe modeles Oriola Marashi përflitet se ka patur shumë zënka, por asnjëri prej dyshes së famshme nuk kanë folur për këtë temë. Burime...

Kryesore Show Biz 17:33 - 17 Maj, 2019

“Mos më prek në tela se ta marr fytyrën”/ Këngëtari “paralajmëron” Tunën

Marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Tunës vazhdon të jetë në krizë pasi dyshja nuk kanë asnjë lloj komunikimi me njëri-tjetrin. Deklaratat e tyre në media kanë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 22 Mars, 2019

Po zihen apo po punojnë? Kjo video e Kleas dhe Elgitit i habiti të gjithë

Klea Huta ka publikuar sot një video gjatë regjistrimeve në studio me partnerin Elgit Doda. “Ndërkohë që punojmë”, shkruan moderatorja në videon e publikuar në Instagram,...

maskarenjte e horoskopit. nga te dua ne kush je ti
Kuriozitete 22:20 - 7 Shkurt, 2019

Zënkat me partnerin/ Veprimet e ndaluara pas tyre

Mos i kthe shpinën Nëse ke nevojë për hapsirë pas një zënke është në rregull, vetëm se duhet t’ja thuash partnerit. Gabimi më i madh që...

Cift-shok me ishin
Kuriozitete 23:00 - 18 Janar, 2019

Zënkat me partnerin ju shëndoshin, e thotë shkenca

Një marrëdhënie perfekte nuk ekziston dhe sigurisht që zënkat janë pjesë e jetës së çdo çifti, por këto të fundit nëse ekzagjerohen mund të sjellin pasoja...

Kryesore Show Biz 21:20 - 26 Nentor, 2017

Kanye West këmbëngul se Beyonce duhet t’i kërkojë falje Kimit/ Ujërat vazhdojnë të jenë të trazuara mes çifteve

Kanye West nuk ka ndërmend të bëjë kompromis me Jay-Z, përveçse nëse Beyonce i kërkon ndjesë për sjelljet e saj Kim Kardashian. Kanye West, ka vendosur...

Kryesore Show Biz 21:00 - 24 Shtator, 2017

Gaga topless teksa flet për zënkën me Madonën

Lady Gaga mund të shihet teksa merr reze dielli topless duke folur hapur për grindjen e saj me Madonën në dokumentarin e saj më të ri...

Life Style 20:30 - 12 Korrik, 2015

Përse çiftet zihen më shumë gjatë pushimeve të verës?

Pushimet e verës janë një periudhë e “rrezikshme” për ato çifte, të cilët besojnë se nuk mund të grinden kurrë gjatë tyre. Periudha e pushimeve duket...