Connect with Us

All posts tagged "zeza"

Fashion 16:20 - 12 Nentor, 2019

Jo vetëm të zeza dhe gri/ Ja disa “hile” se si të visheni në dimër dhe t’i lini të gjithë pa mend

Të veshurit mund të bëhet shumë e lodhshme ndonjëherë në dimër falë mungesës së larmisë së veshjeve të jashtme  dhe nevojës për të veshur sa më...

Fashion 11:40 - 22 Shtator, 2019

Si të kombinoni xhinset e zeza këtë sezon vjeshte? Ja 15 idetë më të përdorura dhe të rehatshme

Çfarë duhet të vishni që mos të dukeni e “dalë nga moda”? Xhinset e zeza. Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në...

Kryesore Show Biz 22:22 - 10 Korrik, 2019

Video- Me të zeza dhe linja seksi/ Këngëtarja shqiptare “çmend” fansat me pozat e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare Beatrix Ramosaj nuk është shumë aktive në skenën shqiptare me muzikën e saj por në llogarinë e saj në Instagram poston foto...

Kryesore Show Biz 11:25 - 15 Qershor, 2019

Me të zeza dhe forma seksi/ Rita Ora shfaqet si “Marilyn Monroe”, i habit të gjithë

Këtë javë këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka zhvilluar turneun e Phoenix në Britani dhe momentalisht ndodhet në Zvicër ku si gjithmonë është shfaqur...

Kryesore Show Biz 10:53 - 19 Maj, 2019

Me të zeza dhe me armë në dorë/Loredana nuk pyet për akuzat, publikohen pamje nga klipi i ri

Javët e fundit këngëtarja shqiptare Loredana e cila është vendosur në Zvicër bashkë me familjen e saj, u akuzua për skandalin e mashtrimit në të cilin...

Kryesore Show Biz 11:53 - 9 Prill, 2019

“Jam larguar nga retë e zeza”/Reperi shqiptar tregon të vërtetën e sherrit me Getoarin

Vula vendosi të sqaronte në emisionin “NIN” se, pavarësisht që nuk shihen bashkë, në fakt ata nuk kanë hatërmbetje. “Nuk është që nuk flasim, jetët kanë...

Life Style 22:00 - 6 Prill, 2019

Fasulet e zeza/Benefitet dhe të këqijat e konsumimit të tyre

Sipas Annessa Chumbley- t, konsulente ushqimore e specializuar, fasulet e zeza gëzojnë shumë më shumë antioksidantë se çdo lloj tjetër i fasules. Përfitimet shëndetësore të fasuleve...

Life Style 20:00 - 17 Mars, 2019

Si të largoni pikat e zeza në fytyrë për 5 minuta

Pikat e zeza nuk janë diçka e panjohur për shumicën e femrve, pasi dalin në hundë, mollëza ose edhe në qafë. Këto pika nuk janë të...

Life Style 13:40 - 18 Dhjetor, 2018

Ditë të zeza për tre shenjat e horoskopit, çfarë do ndodhë këtë javë

Kjo javë nuk do jetë e mirë për tre shenja horoskopi. Sipas astrologëve, Dashi, Binjakët dhe Luani do të përballen me mjaft vështirësi këto ditë. Dashi...

Kuriozitete 12:40 - 30 Nentor, 2018

(FOTO)Pemët e zeza të Krishtlindjeve janë trendi më i ri i festave të fundvitit

Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump, dekoroi hollin e Shtëpisë së Bardhë me pemë të kuqe, por kjo ngjyrë nuk duket se po tërheq shumë...

Femra 23:33 - 7 Janar, 2017

Si ti mbuloni hijet e zeza poshtë syve?

Korrigjuesi shumë i lehtë mund të theksoj më shumë rrethin e errët të syve, prandaj përqendrohuni në ngjyrat që janë të ngjashme me tenin e lëkurës...

Fashion 11:30 - 29 Dhjetor, 2016

Me të zeza apo me ngjyra?

Mundohuni që ngjyrës së zezë ti shtoni pak ngjyra. Do tja dilni të krijoni një pamje perfekte veshur me një fustan të zi me motive me...