Connect with Us

All posts tagged "zili"

Kryesore Show Biz 11:10 - 21 Shtator, 2019

“Shumë zili dhe urrejtje”/ Pas akuzave, reperja shqiptare përgjigjet me një deklaratë emocionuese

Reperja shqiptare Loredana Zefi, e cila tashmë veç hiteve të saj u bë e famshme edhe për skandalin e mashtrimit të një gruaje zviceriane, ka folur...

Kryesore Show Biz 13:10 - 5 Gusht, 2019

“Të kanë zili 20 vjeçaret”/ Pavarësisht moshës, Manjola Nallbani i “tërbon” të gjithë me format seksi

Edhe pse jo shumë aktive në skenën shqiptare, këngëtarja e dashur për publikun, Manjola Nallbani,  është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat foto...

Kryesore Show Biz 10:40 - 29 Qershor, 2019

Marina dhe Getoari vazhdojnë të na e bëjnë zili/ Zbulohet destinacioni luksoz i rradhës

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, nuk po ndalojnë duke bërë pushime në vendet më ekzotike të botës.  Së fundmi ata ishin në Barbados dhe shijuan bukuritë e...

zilia shenjat ziliqare
Kuriozitete 22:40 - 27 Mars, 2019

Dinë vetëm të shohin shtrembër/ Këto janë shenjat më ziliqare të zodiakut

Gaforrja Është një ndër shenjat që bie më shpejt pre e ndjesive negative, veçanarisht kur bëhet fjalë për dashurinë. Personat e kësaj shenje zakonisht nuk i...

Kuriozitete 23:40 - 26 Shkurt, 2019

Plasin nga inati/Këto janë shenjat më ziliqare të horoskopit

Gaforrja Është një ndër shenjat që bie më shpejt pre e ndjesive negative, veçanarisht kur bëhet fjalë për dashurinë. Personat e kësaj shenje zakonisht nuk i...

imitim
Kuriozitete 22:00 - 10 Shkurt, 2019

Admirim apo zili/ Këto janë shenjat e horoskopit që vetëm imitojnë

Shigjetari Të lindurit nën shenjën e  Shigjetarit janë kameleonët e vërtetë të zodiakut, kështu që ata janë në gjendje të imitojnë çdo sjellje. Kjo sjellje i...

Femra 20:20 - 9 Janar, 2019

Këto janë shenjat e zodiakut që i kanë  zili  të gjithë

Dashi Ka shumë arsye pse njerëzit janë ziliqarë kundrejt Dashit. Ata janë të fortë, kanë besim në vetvete si dhe dinë të luftojnë për atë që...

Life Style 10:00 - 28 Shkurt, 2015

Ndjenja e zilisë për miqtë e Facebook-ut mund të çojë në depresion

Sipas studimeve të fundit, përdorimi i Facebook dhe monitorimi i njerëzve të tjerë  në këtë rrjet social, mund të çojë në depresion. Sipas Organizatës Botërore të...