Connect with Us

All posts tagged "zodiak"

Life Style 16:40 - 12 Nentor, 2019

Katër shenjat më të fuqishme të zodiakut/ Ja forcat e fshehura tek to dhe disa fakte që nuk i dinit

Dashi Dashi është plot energji dhe ka një personalitet jashtëzakonisht aventuresk. Ata mund të kalojnë “malet” e jetës dhe janë veçanërisht të guximshëm . Sidoqoftë, personaliteti...

Life Style 10:40 - 30 Shtator, 2019

Dashuria, puna dhe financat/ Si do të jetë ky fillim jave për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Dashuria: Sot do të jeni në humor për të bërë plane me gjysmën tuaj më të mirë. Ata që do të fillojnë një histori të...

Life Style 10:25 - 2 Gusht, 2019

Horoskopi 2 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Iu pret një fundjavë e rëndësishme, ku Marsi dhe Venusi do të jenë mjaft të favorshëm, ndaj bëni mirë të kapni mundësitë. Dashuria do të...

Life Style 10:10 - 9 Qershor, 2019

Horoskopi javor, 10 qershor deri në 16 qershor 2019

Dashi Dashuria: Gjatë javës shumë dash që janë në çift do të kenë probleme me partnerin/en e tyre. Ndër shumë prej tyre do të jenë edhe...

Life Style 12:04 - 25 Maj, 2019

Si do të jetë kjo ditë për ju? Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Do të keni një dëshirë të madhe për ndryshim, sidomos nëse nuk jeni të kënaqur në dashuri. Nga ana tjetër mund të mërziteni shumë shpejtë,...

shenjat qe flasin pas shpine
Kuriozitete 22:40 - 31 Mars, 2019

Shenjat më hipokrite të zodiakut/ Do t’ju përflasin pas shpine

Binjakët Binjakët janë një nga shenjat më komunikuese të zodiakut ata shpesh flasin shumë për person duke bërë dhe thashetheme për të. Nuk e kanë me...

shenjat me joshese\
Life Style 22:00 - 29 Mars, 2019

Shenjat më joshëse të zodiakut/ Ju bëjnë për vete me një të kërcitur të gishtave

Luani Të lindurit e kësaj shenje digjen në flakë për partnerin e tyre. Edhe pse kanë një reputacion që i bën të njihen si manipulues dhe...

te dashuruar me veten shenjat e zodiakut
Kuriozitete 21:40 - 26 Mars, 2019

Të dashuruar me veten/ Shenjat më  narciziste të zodiakut

Demi Kjo shenjë lind me një kompleks superioriteti shumë të lartë. Ata kanë mendim shumë të mirë për veten, kjo edhe kur mendimi që ata kanë...

shenjat dhe seksi
Kuriozitete 23:50 - 24 Mars, 2019

Sa të mirë jeni në shtrat?/ Ua tregon shenja e horoskopit

Në fakt shenja juaj e horoskopit mund të japë shumë informacion mbi jetën tuaj poshtë çarcafëve, kjo sipas ekspertëve të LoveHoney Prodhuesi i lodrave të seksit, tashmë...

shenja qe intimidojne
Kuriozitete 21:00 - 21 Mars, 2019

I largojnë njerëzit/ Këto janë shenjat më intimiduese të zodiakut

Demi Nëse e njeh një Dem, e di mirë që janë të butë shumë nga brenda. Megjithatë ata nuk duan që njerëzit ta dinë këtë. Ata...

burra romantike zodiak
Kuriozitete 23:40 - 19 Mars, 2019

Nuk ka gjë që i ndan/ Këto janë çiftet më të forta të zodiakut

Demi dhe Virgjëresha Demi është një njeri shumë familjar dhe Iidhur me traditën. Ai e sheh dashurinë si më të fuqishme se seksin në vetëvete. Demi...

Shenja qe thone te verteten
Kuriozitete 21:20 - 19 Mars, 2019

Më të sinqertët e zodiakut/ Këto shenja do t’ju thonë të vërtetën dhe vetëm të vërtetën

Dashi Shpesh njerëzit e ngatërrojnë sinqeritetin e Dashit me të qenurin harbut, duke qenë se ai nuk i kursen aspak të vërtetat e tij. Nëse duhet...

shenja qe pelqejne ushqimin
Kuriozitete 23:20 - 16 Mars, 2019

Llupës të lindur / Të lindurit e këtyre shenjave e kalojnë ditën duke ngrënë

Demi Ata janë të përqendruar vetëm tek ushqimi. Nga ana tjetër vendosin mendimet e tyre dhe shpirtin në çdo rast. Ata nuk duan të ikin pa...

vajzat e ketyre shenjave i tradheton partneri
Kuriozitete 22:20 - 15 Mars, 2019

 Fatzezat e zodiakut/ Vajzat  e këtyre shenjave  gjithmonë i tradhëton partneri

Ujori Vajzat e shenjës së Ujorit janë pak të ftohta, ato janë gjithashtu edhe indiferente ndaj partnerit të tyre, sa i takon privatsisë. Ndaj dhe partnerët...

burrat mizore zodiak
Kuriozitete 22:00 - 14 Mars, 2019

Qendrojini larg/ Këta janë burrat më të pashpirt të zodiakut

Ujori Të lindurit nën shenjën e  Ujorit janë shumë tolerantë dhe altruistë,megjithatë mund të duken edhe shumë të ftohtë dhe të largët me ata që duan....